«

»

lis 24

Co tworzy właśnie Twoja świadomość?

Fraza „Twoja świadomość kreuje los” nie oznacza bynajmniej, że świadomie kreujesz swój los. Tak naprawdę większość z nas jest zupełnie nieświadoma swoich reakcji na zachodzące wokół nas okoliczności. Co więcej mało kto z nas wie, że sami wpływamy na te okoliczności. Postrzegamy życie jako serię przypadkowych wydarzeń, które dzieją się bez naszej ingerencji. Bardzo rzadko domyślamy się, że to, czego w danej chwili doświadczamy, jest rezultatem naszych nieświadomych myśli i oczekiwań.

Dlatego też jednym z pierwszych wymogów Prawa Manifestacji jest dokładne określenienie tego, na czym się w danej chwili skupiamy. Następujące pytania zostały sformułowane w taki sposób, by pomóc Ci w tym zadaniu.

Odpowiedz sobie na poniższe pytania. Powracaj do nich regularnie- w ten sposób ćwiczysz świadomą kreatywność.

- Jakich rzeczy jesteś najbardziej świadoma? O czym zdarza Ci się najczęściej myśleć? Czy jesteś bardziej świadoma, co masz, a czego nie masz?

- Jaki jest Twój najważniejszy cel zawodowy? Ile czasu dziennie poświęcasz na kontemplację sukcesu?

- Jaki zwyczaj lub nałóg jest w Twoim życiu najważniejszy? Ile czasu dziennie spędzasz na skupianiu się na nim? Jak bardzo świadoma tej czynności jesteś, kiedy robisz coś innego?

- Czy częściej skupiasz się na pozytywnych aspektach swojego dnia, czy czekających Cię trudnościach? Czy Twój proces myślowy jest bardziej pozytywny, czy negatywny?

Odpowiedzi na te pytania to ważne wskaźniki kierunku, w którym podąża Twoja świadomość. Posiadasz moc, by tak kształtować swój los, jak tego pragniesz- pracujesz nad tym nawet teraz. Ale podobnie jak architekt nie zaprojektujesz wspaniałego budynku z zawiązanymi oczyma, nie możesz stać się budowniczym swych snów, dopóki nie otworzysz oczu na możliwości.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/co-tworzy-wlasnie-twoja-swiadomosc

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com