«

»

lis 30

Dlaczego marzenie spełnia się na opak

Przekazałeś swojej podświadomości prośbę, a osiągnąłeś skutek przeciwny. Chcesz wiedzieć dlaczego? Powód jest prosty: z jednej strony myślisz o czymś, czegoś pragniesz, ale z drugiej boisz się porażki, a może nie masz odwagi usłyszeć odpowiedzi lub wręcz nie czujesz się godny spełnienia marzenia. Największe wysiłki, najbardziej wytężona praca nie przyniesie żadnych rezultatów, jeśli paraliżuje Cię strach.

Gdy podświadomość staje przed dwiema sprzecznymi sugestiami, ważniejsza zawsze jest dla niej ta, która dominuje. A wtedy dążenie do celu okazuje się daremne. Cały wysiłek idzie na marne, tracisz energię i jesteś coraz dalszy od wiary w spełnienie, która przecież stanowi najistotniejszy element realizacji.

Przestań się bać, uwierz, że istnieje odpowiedź na Twoje pytanie, że ziszczą się Twoje marzenia, znajdziesz to, czego szukasz. Zaufaj swojej podświadomości.

Nie ma czegoś takiego, jak wydarzenia złe. Wszystko, co Ci się przydarza, ma źródło w Twoim umyśle. Jeśli coś wydaje Ci się złe, lecz mimo to zachowujesz pozytywne myśli, to dlatego, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Podświadomość podsunie Ci zawsze to, co dla Ciebie najlepsze, pod warunkiem że ją odpowiednio zaprogramujesz i utrzymasz pozytywne nastawienie. Patrz na życie uważnie, staraj się dostrzegać obie strony medalu. Spoglądając na sytuację innym okiem, zdasz sobie sprawę, jakie może Ci ona przynieść korzyści.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/dlaczego-marzenie-spelnia-sie-na-opak

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com