«

»

sty 31

Dlaczego warto marzenia zamieniać na realne cele?

Marzenia to skarby naszej duszy, to one nadają w życiu sens, cel i kierunek dokąd zmierzamy.

„Marzenia są pokarmem dla duszy, tak jak jedzenie jest strawą dla ciała. Pokarmem dla marzeń jest radość odkrywania nowych dróg.”

Bez marzeń życie jest mdłe, to tak jak zupa bez przypraw. Każdy z nas  o czymś marzy właśnie ta wiara w marzenia pozwala nam je spełniać. O ile są realne w granicach rozsądku i osiągalne, to marzenia zamieniamy na cele i wyznaczamy sobie drogę ich realizacji. Każdy z nas posiada w sobie ogromny potencjał, aby osiągnąć wszystko czego pragnie. W każdym z nas jest czynnik boski, wszystko powstaje z myśli, musisz świadomie kontrolować swoje myśli. Myśli kreują Twoją rzeczywistość.  ”Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo”(J 1,1)  ”A Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami…”(J1,14) Kultywuj pozytywne myśli, to wejdzie Ci to w krew i będziesz kreować inny lepszy świat, który pomoże Ci być szczęśliwszym człowiekiem.

Aby to udowodnić posłużę się następującymi przykładami. Dla osób wierzących w Boga zacytuję Pismo Święte o tym, że Bóg mieszka w sercu każdego człowieka.   ” Bóg jest Miłością, kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim” (1J 4,16) „Czyż nie wiecie, żeście ŚWIĄTYNIĄ BOGA i że DUCH BOŻY mieszka w was. Świątynia Boga jest święta, a WY nią jesteście.” (1 Kor 3,16-17) W psychologii to nazywamy nadświadomością „Wyższą Jaźnią” W rozwoju duchowym Wszechświatem. Ci co nie wierzą w Boga uważają , że w każdym z nas jest potężna siła tzw. „Nieskończona inteligencja”, która wszystko wie i wszystko widzi i prowadzi Cie dokładnie tam gdzie jest Twoje miejsce, aby sens życia sie wypełnił” Jak zwał tak zwał, ale dążę do tego, ze mamy w sobie taką moc, że możemy osiągać wszystko co chcemy, o ile jesteśmy w stanie koherencji, jedności umysłu i serca to wszystko jest możliwe.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/dlaczego-wartomiec-marzenia

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com