«

»

sty 19

Dziennik Sukcesu

Aby stać się ekspertem w tej specyficznej dziedzinie kreowania własnego przeznaczenia, zapisuj swoje myśli w dzienniku. Kiedy zanotujesz myśli, które najczęściej przychodzą Ci do głowy, zauważysz ich powtarzalność, a także to, że za każdym razem dochodzisz do tych samych wniosków.

Gdy zapiszesz swe myśli, opisz emocje, które pojawiają się w ich kontekście. Jeżeli zauważysz, że pojawiająca się przy okazji Twych myśli i uczuć energia jest negatywna, stwórz odpowiednją intencję. Kiedy złapiesz się na tym, że myślisz o czymś smutnym lub nieprzyjemnym, wypowiedz prostą afirmację: Mogę więcej się tym nie przejmować. Nie muszę już więcej myśleć w ten sposób. Odrzucam zmartwienia oraz krytykę, ponieważ pragnę obudzić swe zaufanie.

Kiedy czujesz, że negatywne uczucie przejmuje nad Tobą kontrolę, zatrzymaj się na moment i postaraj się dokonać analizy swych myśli w momencie pojawienia się tej emocji. Spróbuj oddalić niepokojące myśli ze swego umysłu. Aby pozbyć się negatywnej enrgii, możesz się też dużo ruszać, głęboko oddychać, odprężać się i powtarzać sobie: Odejdź. Odejdź. Odejdź. Jeśli potrafisz , spróbuj zastąpić te myśli pozytywnymi wnioskami, jeżeli nie, postaraj się przynajmniej wyrzucić je ze swojej głowy.

Niezwykle ważne jest uświadomienie sobie faktu istnienia energetycznych częstotliwości, które emitujemy każdego dnia. Zamiast reagować nieświadomie i wysyłać fale o częstotliwości, która nie jest Twoim najlepszym świadectwem na warstwie energetycznej, musisz pamiętać, że w sferze emocjonalnej i poznawczej istnieje cały wachlarz możliwości.

Może się to z początku wydawać trudne, niemniej decyduje to o Twojej pozytywnej energii- energii sukcesu. Świadomość, że to właśnie Ty wysyłasz w świat fale zawierające informacje definiujące Ciebie- i okreslające, co otrzymujesz z powrotem- daje ogromną siłę. Możesz zmienić te energetyczne wibracje, kiedy tylko tego zechcesz. jeśli pozbędziesz się chociaż jednej negatywnej myśli, która powraca uporczywie do Twojej głowy, będziesz w stanie dokonać wielkiej zmiany swojej warstwy energetycznej. Jeżeli zaczniesz sukcesywnie nad tym pracować, wszystko wokół Ciebie zacznie się zmieniać, przybliży Cię metodycznie do tego, czego pragniesz.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/dziennik-sukcesu

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com