«

»

sty 13

Energia Twoja wizytówka

Karty wizytowej w epoce wiktoriańskiej używano do zapowiadania przybycia gościa lub przyjaciela, natomiast w celu wprowadzenia nowej osoby w hermetyczne towarzystwo wystosowywano listy polecające. Była to formalność, która jednak pozwalała otrzymującemu zorientować się, że człowiek, którego nazwisko widniało na wizytówce lub liście polecającym, cieszy się dużym szacunkiem.

Podobną funkcję spełniają Twoje wibracje. Jeszcze zanim doświadczysz konkretnego uczucia, Twoja energia wysyła wiadomości o Tobie do osób, z którymi wejdziesz w interakcje. Opowiada ona o Tobie każdemu i ujawnia na poziomie nieświadomości pewną niezwykle ważną część Ciebie: Twoją energetyczną naturę. Jeżeli więc nie czujesz się dobrze w danym towarzystwie lub okolicznościach i wciąż szukasz szczęścia oraz satysfakcji, musisz zmienić zawartość swej energetycznej wizytówki.

Na szczęście masz wpływ na częstotliwość fal, które emitujesz, możesz ją zmieniać. Kiedy już dowiesz się, co współtworzy Twój energetyczny rezonans, będziesz w stanie ulepszyć swoją magnetyczną częstotliwość i zmienić to, co do siebie przyciągasz.

Oto trzy główne sposoby kreowania własnego rezonansu:

-Poprzez energię emocjonalną, czyli wibracje uczuć.

-Poprzez energią poznawczą, czyli wibracje myśli.

-Poprzez energię fizyczną i wibracje ciała.

Fale emocjonalne to Twoje najpotężniejsze narzędzie prezentacji. Twoje uczucia kreują głośne i wyraźne sygnały o tym, kim jesteś i czego oczekujesz od świata. Jeżeli na przykład wiecznie się czegoś boisz, strach zakodowany jest w falach, które wysyłasz, co z kolei powoduje, że prowokujesz sytuacje potęgujące Twój lęk. Jeśli drzemie w Tobie gniew, Twoje fale informujmują, że spodziewasz się po innych wrogości- i dokładnie to dostajesz.

Jeżeli jednak wybierzesz swopodniejsze, szczęśliwsze podejście do życia, przekażesz innym, że oczekujesz od świata radości- i zarówno Twoja energia, jak i oczekiwania sprawią, że w Twym życiu rzeczywiście zagości radość. Jeśli jesteś osobą pełną spokoju i pewności siebie, Twoje fale magnetyczne przyciągną zarówno osoby, jak i wydarzenia, które wniosą jeszcze większy spokój w Twoje życie. Jest to inny wymiar Twojej istoty- to co wysyłasz , z pewnością powróci.

Uczucia, które w Tobie przeważają, współtworzą ścieżkę Twojego przeznaczenia- już jedynie przez samą ich obecność w Twoim sercu i umyśle. Im więcej emocji wkładasz w daną czynność, tym więcej mocy uzyskujesz. Dlatego też skupienie się na pozytywnych uczuciach stanowi podstawowy warunek Prawa Magnetyzmu. Pamiętaj, że życie emocjonalne wpływa na Twoje życie w ogólnym jego znaczeniu. Jest to bardzo ścisły aspekt tego prawa: radość, miłość i szczęście, które wysyłasz wracają do Ciebie. To samo tyczy się strachu, złości i braku zaufania.

Skąd jednak biorą się emocje? Jakie jest źródło tej potężnej energii, tak wchechobecnej w naszym życiu? Każde uczucie posiada swoje źródło. Niezależnie od tego, czy jest to miłość, czy złość, rozpacz albo radość, depresja bądź ekscytacja, nuda lub entuzjazm, każda pozytywna i negatywna emocja ma swoje źródło- jest nim myśl.

 

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/energia-twoja-wizytowka

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com