«

»

lut 26

Harmonia z samym sobą

Wszystkie prawa i wszystkie rozwiązania- zaczynają się w Tobie. Kluczem do uzyskania harmonii z samym sobą jest równowagi w sferze myśli,uczuć i działań,co możliwe jest poprzez swój sposób życia – od teoretycznie błachych myśli po najpoważniejsze decyzje- Twoja energia dostosowuje się w mniejszym lub większym stopniu do reszty Wszechświata.

Zrównoważone myśli nie niosą ze sobą zmartwień, są spokojne, skupione na konkretnym zadaniu i płyną samym środkiem strumienia energetycznego. Ten stan umysłu zaczyna się od akceptacji samego siebie, z upływem czasu i pod wpływem perturbacji losu przechodzi w idealne opanowanie. Może to zabrzmieć dziwnie, jednak rodzaj spokoju, który pomaga uzyskać harmonię z Wszechświatem, pochodzi od skupienia na dwóch teoretycznych przeciwstawnych intencjach: odpowiedzialności i jednoczesnemu poddaniu się biegowi wydarzeń.

Prawdziwe poczucie odpowiedzialności to zdawanie sobie sprawy z faktu, że w stu procentach odpowiadamy na jakość naszego życia. Kontrolujesz swoje myśli, emocje i rezultaty, które osiągasz. Może się to wydawać trudnym zdaniem, więc postaraj się postrzegać je bardziej w kategoriach procesu. Nieustannie żyjesz, tworzysz i przyciągasz. Gdy dokonujesz godnych wyborów w sferze swoich myśli i uczynków, częstotliwość Twoich fal wzrasta, a Twoja świadomość zmienia się. Z czasem te lepsze wybory stają się coraz bardziej spontaniczne i owocują jeszcze doskonalszą harmonią z Wszechświatem.

Jednym z najlepszych sposobów na zajęcie sie kwestią własnej harmonii jest pozbycie się samokrytycznych myśli. Harmonijne myśli wibrują miłością- nawet jeśli ich przedmiotem jesteś Ty. Zaakceptowanie siebie samego jest kluczem do wyższej świadomości i intensywniej przyciągającej enerii. Nie wahaj się odrzucić samokrytycznych myśli. Harmonijne myśli wibrują miłością- nawet jeśli ich przedmiotem jesteś Ty. Zaakceptowanie siebie samego jest kluczem do wyższej świadomości i intensywniej przyciągającej energii. Nie wahaj się odrzucić samokrytycznych myśli, nie możesz egzystować jednocześnie w harmonii z samym sobą i nienawiści do samego siebie.

Nie staniesz się częścią boskiego nurtu, jeżeli nie polubisz stworzonej przez niego istoty. Nie będziesz także żyć w harmonii z innymi, dopóki twe myśli będą nakazywały Ci bać się ich lub usiłować przejąć nad nimi kontrolę. To konieczne, by dokonać zmian w swojej świadomości i energii. Aby żyć w harmonii ze światem i korzystać z dobrodziejstw magicznego strumienia Wszechświata, musisz najpierw zacząć żyć w zgodzie z samym sobą.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/harmonia-z-samym-soba

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com