«

»

lut 28

Jak pozyskiwać nowych partnerów biznesowych w MLM?

Zanim przejdziesz do sponsorowania kogokolwiek, musisz zrozumieć to, że dzień przystąpienia do firmy MLM to dzień od którego, Twoja Firma to Twoje Imię, a Twoje logo to Twoje zdjęcie. Czyli witaj w świecie Marketingów Sieciowych, gdzie wiele osób na siłę próbuje się zidentyfikować z jakąś firmą. A to nie o to chodzi. Firma, z którą współpracujesz w ramach marketingu sieciowego to Twój partner, partner Twojego prywatnego biznesu.

 Jakakolwiek inna firma marketingu sieciowego – MLM nie JEST TWOJA – To tylko partner w Twoim Biznesie. Twój biznes, to Twoje imię i nazwisko, Twoje logo to Twoje zdjęcie. Firmy i ludzie, z którymi pracujesz to Twoi partnerzy biznesowi. W Biznesie, jesteś szefem sam sobie. W marketingach sieciowych jest regulamin, ale za to, co robisz i czym się zajmujesz sam jesteś odpowiedzialny. I Ty też powinieneś zbierać owoce dla Swojej Firmy, czyli dla Siebie. To jest podstawowa różnicą miedzy etatem a marketingiem sieciowym, pracujesz na własną markę, na własne nazwisko. Z drugiej strony nie musisz robić wszystkiego tego, co byś musiał robić prowadząc, własną firmę. Bo część pracy wykona za Ciebie Twój partner biznesowy. Partnerzy są po to by pomagać sobie nawzajem. Ty pracujesz dla siebie. I tak właśnie ma wyglądać współpraca. Jeśli potraktujesz to jak biznes, będzie to dla Ciebie biznesem. I przyniesie korzyści. To jest podstawa, którą musisz zaakceptować i przekazywać następnemu partnerowi biznesowemu.

 

MLM  porównując do etatu jest podstawową metodą sponsorowania początkujących partnerów. Tak jest najłatwiej przedstawić korzyści tego biznesu. Etat nie jest jakąś cudowną perspektywą, ciągle zależni od kaprysów szefa czekamy w kieracie na groszową emeryturę. Marketing sieciowy w porównaniu do takiej perspektywy mieni się gwiazdami. Brak szefa, brak dojazdów, dowolne godziny pracy, perspektywa pasywnego dochodu (szybsza niż emerytura).

 

Pytania pomocnicze, które warto zadać na temat rozmowy o biznesie.

Jak długo będziesz otrzymywał wynagrodzenie z miejsca pracy, w przypadku niewydolności przez dłuższy czas?

Jak pewna jest Twoja pozycja w miejscu pracy?

Czy Twoja praca, jest w stanie zapewnić Twojej rodzinie przyszłość i bezpieczeństwo?

Trzeba postawić sprawę jasno i wyłożyć wszystkie korzyści, jakie posiada człowiek z etatu. A potem wszystkie korzyści, jakie ma spędzając ten sam czas i energię na Marketingu Sieciowym. Wizja osiągnięcia pasywnego dochodu w marketingu sieciowym minimum kilkukrotnie przerasta możliwości, jakie daje emerytura. Zwłaszcza gdy, w dalszej fazie współpracy z firmą prowadząc działalność gospodarczą w mlm nie rezygnujemy z wizji emerytury. Mając dodatkowo zapewniony dochód pasywny z innego źródła jakim jest mlm.

Tutaj chciałam tylko przestrzec, by nie sponsorować nikogo tzw. na 5 minut pracy w tygodniu. Nie znam nikogo, komu udało się zbudować biznes nie mając nic i pracując z tym nic 5 minut w tygodniu. Lepiej od razu na wstępie zaznaczyć, że nic nie przyjdzie za darmo? i czeka dużo pracy. Z osobami, które przyjdą do Twojego biznesu pomarzyć i policzyć na cud poważnego biznesu nie zbudujesz.

?Pracuj mądrze a nie ciężko?

W MLM czeka Cię dużo pracy, z początku czasem nawet więcej jak na etacie, ale ta praca z samego założenia jest mądrzejsza od etatu. Bo pracujesz dla siebie budując swoją markę, swoje imię i nazwisko a co z tym idzie swój dochód pasywny.

Oprócz porównywania do etatów, można pokusić się o porównanie także do innych form zarobkowania. Praktycznie w każdej z nich znajdziemy coś w świetle czego MLM będzie się mienił. Na przykład zakładając własną firmę potrzebujemy znacznie więcej inwestycji to raz, dwa tak czy inaczej będziemy musieli zająć się promocją ?marketingiem. I to od tego marketingu będzie zależał Twój sukces. Nie, lepiej więc od razu zająć się tym, od czego zależy sukces.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/jak-pozyskiwac-nowych-partnerow-biznesowych-w-mlm

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com