«

»

cze 30

Jak spełniają się marzenia?


A teraz . . . .Pozwalając sobie na największą szczerość powiedz, czy masz marzenia?

A czy potrafisz się nimi dzielić z kimś komu ufasz.
Czy może są one aż tak niedostępne, że ukrywasz je w najgłębszych zakamarkach swej duszy i nieśmiało prosisz BOGA , aby je zrealizował.
Czy biernie liczysz na to, że może kiedyś dane Ci będzie ich doświadczyć, czy może całą mocą swej duszy żarliwie i bezwarunkowo pragniesz, aby się spełniły ?

Czy znasz uczucie gorączkowej determinacji w procesie ich urzeczywistniania?
Czy uczucie niezmierzonej tęsknoty i głębokiej , pęczniejącej potrzeby osiągnięcia w życiu czegoś, czego nawet nie potrafisz jeszcze teraz ubrać w słowa? Jak często słyszysz wewnętrzny głos , dziko wołający do Ciebie, abyś zapełnił pustkę i zrobił w końcu coś ze swoim monotonnym życiem ?
Czy wiesz , na czym polega sekret spełniających się marzeń? Czy pozwolisz mi zabrać Cię w podróż , w jakiej jeszcze nigdy nie byłeś?
Czy pozwolisz mi pokazać Ci to, czego nikt nigdy Ci nie pokaże? Czy pozwolisz mi ujawnić Ci wiele najskrytszych tajemnic świata?

Nie Czytaj tego, Jeśli Twoja odpowiedź brzmi : NIE.

. . . chociaż . . .
. . . zawsze możesz zaryzykować . . .

Jest gdzieś taki czas, czas poza czasem, gdzie w jednej strukturze Wszechświata istnieje Wszystko i Nic. Wyobraź sobie, że Życie jest tak wszechobecne, że istnieje nawet tam. Ma ono przedziwną formę. Spróbuję Ci ją naszkicować.
Wyobraź sobie Żywą Energię, mającą nieokreślony bliżej kształt. Ta Żywa Energia może przyjmować przeróżną postać, w zależności od tego, w ilu wymiarach chce się akurat zmaterializować. Ma ona tak jasny kolor, że można wręcz powiedzieć, iż jest jedną Wielką Jasnością i połyskuje jasnozłotym blaskiem.

Uwaga! Jest inteligentna bardziej niż cokolwiek na Wszechświecie i zna odpowiedzi na wszystkie mogące się zrodzić w nim pytania.Woli jednak na nie odpowiadać nie wprost lecz posługuje się metaforami.
A między wszystkimi jej cząstkami , które jednocześnie cząstkami nie są, lecz tworzą bardzo spójną jedność,niepewnie zachodzi magiczna komunikacja.Daje to w rezultacie taki efekt, że aktualna i rzetelna informacja jest zawsze dostępna dla każdego elementu całości tej Energii. Skutkiem tego jest odwiecznie prawidłowa i optymalnie wyśrodkowana reakcja przyczynowo skutkowa oraz zawsze aż ‚do bólu’ sprawiedliwa odpowiedź kierowana do wszystkich Dziesięciu Światów, istniejących w jej dziesięciu wymiarach.

Ta Żywa Energia porusza się przez cały czas zmieniając swą niematerialną postać. Może próbuje wtedy coś gdzieś stworzyć, a może komunikuje się z Życiem we wszystkich dziesięciu wymiarach, w których istnieje jednocześnie i które przez cały czas przenika.
W świecie , w którym my żyjemy nazywamy ją BOGIEM.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/jak-spelniaja-sie-marzenia

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com