«

»

paź 29

Jak sprawić by Twoje cele były realne?

Powinieneś wypisać cztery najważniejsze cele, które dają Ci wielką inspirację, oraz powody, dla których osiągnięcie tych celów jest więcej niż nieodparte. Jak poczułbyś się za rok, gdybyś osiągnął wszystkie cztery? Co odczuwałbyś, myśląc o własnym życiu? Nie mam słów, którymi mogłabym wyrazić, jak ważne jest rozwinięcie silnej motywacji do osiągnięcia tych celów. Wystarczająco silne dlaczego pozwoli Ci znaleźć niezbędne do ich realizacji jak.

Przypominaj sobie o tych celach codziennie. Zapisz je tam, gdzie będziesz je każdego dnia widział: w kalendarzu, na biurku w pracy albo na lustrze w łazience. Jeśli podeprzesz swoje cele poświęceniem się, jeśli podejmiesz niezłomne postanowienie o ciągłym doskonaleniu siebie w każdej z tych czterech dziedzin, wtedy z pewnością będziesz czynił postępy z dnia na dzień. Już teraz podejmij decyzję, że będziesz dążył do osiągnięcia tych celów, jak zaczniesz je realizować natychmiast.

Masz już zestaw nieodpartych celów oraz jasno stwierdzone powody, dla których musisz te cele osiągnąć. A więc proces urzeczywistniania tych marzeń już się zaczął. Aby zapewnić sobie osiągnięcie celów, musisz tak warunkować własny system nerwowy, aby już teraz odczuwał przyjemność, którą przyniesie ich realizacja. Tak więc co najmniej dwa razy dziennie musisz ćwiczyć własne emocje, odczuwać radość płynącą z osiągnięcia każdego z Twoich czterech najważniejszych celów. Za każdym razem, kiedy to robisz, musisz budzić w sobie radość, musisz ją podsycać, wyobrażając sobie, czując, widząc i słysząc, jak Twoje marzenia stają się rzeczywistością.

Ta ciągła koncentracja wytworzy połączenie neuronowe, neuronową autostradę między punktem, w którym znajdujesz się obecnie, a punktem, do którego chcesz dojść. W wyniku tego intensywnego uwarunkowania zaczniesz odczuwać pewność, że urzeczywistniasz swoje marzenia, a ta pewność przełoży się na jakość Twoich działań, zapewni Ci sukces. Twoja wiara pozwoli Ci zdobyć odpowiednich trenerów i odpowiednie wzorce osobowe, które poprowadzą Cię do najskuteczniejszych działań. Pomogą Ci również osiągać rezultaty o wiele szybciej niż za pomocą tradycyjnej metody prób i błędów, którą można stosować bez powodzenia całymi latami. Nie czekaj ani dnia dłużej z rozpoczęciem tego procesu. Zacznij już dziś!

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/jak-sprawic-by-twoje-cele-byly-realne

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com