«

»

mar 30

Jak wygląda praca w marketingu sieciowym?

 

Na wstępie chciałabym uświadomić Cię, że marketing sieciowy to nie praca na etacie za określone wynagrodzenie. To również nie praca płatna za godziny. To zajęcie, które opłacane jest za efektywność twoją i twoich liderów.

Jak więc pracujemy w mlm, a w zasadzie jak bawimy się budową tego biznesu . Otóż nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie ponieważ jest wiele sposobów pracy:

- budowa dużej struktury sprzedawców i użytkowników

- sprzedaż towarów z marżą

- internetowy rozwój dystrybucji

- rozwój własnej grupy liderów

Każda z tych metod jest dobra, jednak jedynie ostatnia z nich pozwala na prawidłowy i stabilny rozwój naszego biznesu. Taka praca daje również dużo więcej satysfakcji i radości.  Zależy nam na tym aby nasza praca dawała najlepsze możliwe rezultaty zajmiemy się tylko ostatnim sposobem. Początki budowy takiej struktury są trudne, dlatego niewiele osób potrafi wytrwać w tym biznesie i osiągnąć w nim sukces. Dlaczego uważam, że sam początek jest najtrudniejszy ? Po pierwsze dlatego, że musimy często przestawić się na inne tory swojego myślenia, nauczyć się zupełnie nowych umiejętności oraz stawić czoła licznym odmowom, które są w tym biznesie nieuniknione. Kolejną trudnością, a w zasadzie elementem demotywującym jest często początkowy brak sukcesów i brak wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Każdy kto przebrnie przez ten etap zostanie  wynagrodzony za swój wysiłek !

Dalsza budowa biznesu będzie dla niego dobrą zabawą .  Nasze życie zaczyna się zmieniać na lepsze, bardziej szczęśliwe, spełniają się nasze marzenia o egzotycznej wyprawie, nowym samochodzie czy pięknym domu z ogrodem. Jednak zmiany nie są tylko w sferze materialnej – zaczynasz być dostrzegany i poważany przez otoczenie, stajesz się pewny siebie i swoich umiejętności, zawierasz nowe znajomości z ludźmi którzy myślą podobnie jak ty. Jak więc przejść przez ten etap i zmienić swoje życie ? Pierwszym zadaniem powinno być dla ciebie znalezienie sponsora, który poprowadzi Cię do sukcesu i pozwoli ominąć wiele pułapek czyhających po drodze. Taka osoba powinna być dla ciebie osobistym mentorem, który pomoże ci w każdej sytuacji.  Dalsza praca to w zasadzie podążanie za radami sponsora. Na pewno większość dobrych sponsorów wyróżni takie etapy jak:

1. Zrobienie listy osób.

2. Telefoniczne umawianie spotkań.

3. Spotkania, Spotkania i jeszcze raz Spotkania ! lub prezentacje.

4. Szkolenie liderów.

5. Pomoc innym w osiągnięciu sukcesu.

Taki kierunek drogi zapewni sukces jeśli sami będziemy posiadali umiejętności by dobrze realizować swoje zadania.

 

 

 

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/jak-wyglada-praca-w-marketingu-sieciowym

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com