«

»

lis 10

Kosmiczne prawa sukcesu

Żyjesz w świecie pełnym cudów. Zdarzają się one wszędzie wokół nas, każdy człowiek posiada moc ich przyciągania. Jeżeli masz wrażenie, że Twoja pogoń za marzeniami była jak dotąd daremna, wiedz, że świat energii i mocy sprawi, iż Twoje sny się spełnią.

To, co wydawać się może magią, jest tak naprawdę światem energii, to co wydaje się być tajemnicą, jest rezultatem udowodnionych naukowo praw. Świadomość i energia znajdują się w ciągłym ruchu, wibrują w Tobie i wokół Ciebie w niekończącym się tańcu przyczyny i skutku- ten „magiczny” aspekt ich aktywności nie jest już tajemnicą- to fakt naukowy.

Taka jest natura świata kwantowego-pulsuje on mocą i nieskończonymi możliwościami . Jesteś wibrującą siłą w mechanizmie świata, twórczą świadomością wyznaczającą los swój i całej ludzkości. Jesteś w tej chwili częścią cudownego aktu tworzenia-zarówno siebie, jak i całego świata. Jeżeli przejmiesz kontrolę nad przepływającą wewnątrz Ciebie energii, dostosujesz swe jestestwo do Praw Kosmicznych, źródła szczęścia i sukcesu o niewyobrażalnym potencjale.

Ważnym elementem Twojego kontaktu z kosmicznymi prawami będzie także skupienie. Wchodzi ono w związek z Twoją świadomością i wibracjami, aby wpłynąć na Twój los. Zmiana na poziomie energii i świadomości potrafi zdziałać cuda. U podstaw rozwiązania każdego problemu stoi kosmiczna siła, energia do której mamy nieograniczony dostęp. Ty także możesz ją wykorzystać i urzeczywistnić swe marzenia. Twój dotychczasowy sposób życia mógł sprawić, że jesteś nieszczęśliwą osobą, spoglądasz w przyszłość bez większej nadziei. Masz jednak moc odmienienia swego losu. Twoja podróż w stronę nowej, radosnej przyszłości może rozpocząć się właśnie teraz!

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/kosmiczne-prawa-sukcesu

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com