Moc sukcesu

Wedle Praw Kosmicznych tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za swój sukces. Aby urzeczywistnić swoje sny, musisz zastanowić się, jak sprawić, by te siły zaczęły grać na Twoją korzyść. Dostosowanie się do praw może wymagać zmiany sposobu życia lub postrzegania rzeczy. Nie jest to jednak związane z idealizmem, lecz z samymi fundamentami istoty Twych wibracji.

Ludzie bardzo często pragną zmian, ale nie robią nic, by wprowadzić je w życie.

Zmiany jawią im się jako przypadkowe zdarzenia w odległej przyszłości, do których można podejść w myśl zasady: Jeżeli dostane podwyżkę albo awans, wszystko będzie OK. Jest to bierne podejście do oczekiwań, które tak naprawdę wymagają aktywności-i nie przyniesie wyników, jakich się spodziewamy. Nie czekaj tylko weź się do pracy!

Zmiana nie jest czymś, co skrywa przyszłość-to czynność wykonywana w chwili obecnej, która ma bezpośredni wpływ na to, co się wkrótce wydarzy.

Zmiana sama w sobie nie jest także celem, lecz procesem zbliżającym Cię do Twych pragnień. To, w jaki sposób żyjesz, zależy tylko od Ciebie, jeżeli nie czujesz zadowolenia z chwili obecnej, musisz dokonać nowych wyborów, takich, które przyniosą Ci lepsze jutro. To właśnie objawia się Twoja moc przyciągania sukcesu!

Pamiętaj, że posiadasz wszystko to, czego potrzebujesz, aby spełnić swe sny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x