Modlitwa naukowa kierowana do podświadomości.

Wiele jest technik programowania podświadomości w taki sposób, by zapewnić sobie w życiu szczęście, powodzenie i bogactwo, zarówno duchowe, jak i materialne. Pamiętaj, że to, o czym świadomie myślisz tu i teraz, wpływa bezpośrednio na Twoją podświadomość i że to właśnie ona rządzi Twoim życiem. Nie mów zatem:”Będzie mi się wiodło”, ale:”Wiedzie mi się” i wierz we własne słowa. Wtedy rzeczywiście wszystko Ci się uda.
Podświadomość z pewnością odpowie na Twoje prośby. Odbiera ona wszystko, co jej przekazujesz i o co ją prosisz, pod warunkiem jedynie, iż sformułujesz swoje deklaracje i oczekiwania w odpowiedni sposób. Pamiętaj, ona się nie zastanawia, jej działanie zależy wyłącznie od Twoich myśli i przekonań.
Aby funkcjonowała skutecznie, musisz się do niej zwrócić za pomocą naukowej modlitwy. Forma ta zawiera świadome sugestie, zapisywane bezpośrednio w podświadomości, po to, by działała dla Twojego dobra. Słowa powinny wybrzmieć w podobnym duchu jak modlitwa kierowana do Boga, a więc niech będą wsparte Twoją głęboką wiarą, miłością i silnym przekonaniem.
Modlitwa naukowa nie jest błaganiem podświadomości o dary. Jest przedłużeniem jej faktów, prawd i realnych odniesień, po to, by skopiowała je w życiu, w rzeczywistości.
Skuteczna jest wówczas, gdy wierzysz w to, co mówisz, ponieważ tylko wtedy podświadomość traktuje Twoje słowa jako rozkazy, które należy wykonać, wpleść w Twoje życie i robi to, nawet jeśli zwracasz się nie do niej, lecz do samego Boga.
Stworzono wiele technik programowania podświadomości, a każda z nich ma wiele wspólnego z modlitwą naukową. Słowami takiej modlitwy karmisz podświadomość, dajesz jej siłę i moc zmieniania życia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x