«

»

gru 09

„NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE” Jak pozbyć się wewnętrznych ograniczeń

 

 Aby osiągnąć wielkie rzeczy musimy nie tylko działać ale i marzyć , nie tylko planować , ale i wierzyć. 

 

Dla mnie życie to bycie ciągle głodnym. Sens życia to nie po prostu egzystowanie , przetrwanie , ale poruszanie się do przodu , do góry, osiąganie , zwyciężanie.

 

Czas , by być szczęśliwym jest teraz. Miejsce , by być szczęśliwym jest tutaj. Sposobem na poczucie się szczęśliwym jest uszczęśliwianie innych.

 

Motywuj za pomocą tego co pozytywne, bądź konsekwentny

i dzięki swoim działaniom pozyskaj szacunek i zaufanie otoczenia .

 

Możesz mieć w życiu wszystko , czego zapragniesz,

jeśli tylko pomożesz innym zdobyć to, czego oni pragną!

 

Bardzo niewiele osób osiąga w życiu to, czego pragnie,ponieważ tylko nieliczni wkładają w swoje działania autentyczny wysiłek i pragnienie i to na tyle długo, na ile jest to konieczne, by odnieść zwycięstwo.

 

Pamiętaj jednak, że można się nauczyć osiągania sukcesu i jeśli zapłacimy odpowiednią cenę, naprawdę go osiągniemy. Nikt nie rodzi się człowiekiem sukcesu. Dochodzimy do tego dopiero dzięki nieustannym próbom, nie szczędząc wysiłku.

 

Dążąc do sukcesów życiowych nie rezygnuj, płać wymaganą cenę, cierpliwie znoś upadki i zadrapania, aż dojdziesz do celu.

 

Przyjmij postawę człowieka , który nigdy się nie wycofuje. Pamiętaj, porażka to nic strasznego, najgorsza jest rezygnacja. Nie poniesiesz klęski , dopóki się nie poddasz.

 

Nie rozumiemy w pełni tego świata, a ponieważ nie rozumiemy również natury człowieka nieuniknione są chwilowe komplikacje.Wszyscy popełniają błędy , lecz ludzie sukcesu uznają swoje pomyłki tylko za pouczające doświadczenia, a nie za porażki. Doświadczenia te uczą ich , w jaki sposób nie mogą czegoś osiągnąć.

 

Zwycięzcy próbują jeszcze długo po tym , jak przegrani już zrezygnowali. Na tym właśnie polega płacenie wymaganej ceny.

 

Morał stąd taki, że sukces pozostawia świadków. Cokolwiek pragniesz w życiu osiągnąć , musisz znaleźć ludzi, którzy mają to już za sobą, i naśladować ich. Rozsądek mówi, że jeśli odnoszą oni sukcesy, a Ty postępujesz dokładnie tak, jak postępowali oni, istnieje wielka szansa, że również zostaniesz człowiekiem sukcesu.

 

Wielu dzisiejszych milionerów powie Ci ,że bankructwo wcale ich nie martwi, ponieważ zdobyli wiedzę i doświadczenie, które pozwolą im odbudować fortunę. Ci , którzy nigdy tego nie osiągnęli , nie mają o tym pojęcia, a w ich umysłach brak nadziei.

 

Ucz się także na swoich błędach, bo w przeciwnym razie na nic one się nie zdadzą. Zastanów się , co poszło źle i dlaczego, po czym określ , w jaki sposób zrobisz to lepiej następnym razem. Wtedy idź dalej. Nie trać czasu na rozpamiętywanie porażki, bo nigdy nie ruszysz z miejsca.

 

Wiara w siebie oznacza, że wiesz, że jesteś dobry i nie musisz o tym nikogo przekonywać i niech Twoje czyny mówią same za siebie, bo jeśli jesteś tak dobry, jak sądzisz, inni będą Cię chwalić.

 

Ludzie , którzy ufają we własne siły są atrakcyjni dla większości z nas,gdyż dzięki nim mamy lepsze samopoczucie.

 

W życiu jest tak, że jeśli sam nie podejmiesz decyzji, dokąd chcesz iść, ktoś inny zadecyduje za Ciebie. Najprawdopodobniej będzie to człowiek, który nie ma już żadnych marzeń i Ciebie również chce do nich zniechęcić.

 

KIEDY JUŻ MASZ SWOJE MARZENIE , ODPOWIEDNIO WYTYCZONE CELE WSKAŻĄ CI DROGĘ JEGO REALIZACJI.

 

Wyobrażaj sobie spełnienie swoich celów.Powinieneś dokładnie wiedzieć, czego naprawdę chcesz. Bo jeśli nie wiesz, to jak możesz to osiągnąć. Zobacz siebie oczyma wyobraźni jak zdobyłeś już to , czego pragniesz albo jesteś taki , jaki chciałbyś być.

 

JEŚLI OPANUJESZ SZTUKĘ „WIDZENIA”SPEŁNIONYCH MARZEŃ, ZNAJDZIESZ SIĘ W POŁOWIE DROGI DO SUKCESU.

 

Pamiętaj , małe zwycięstwa prowadzą do wielkich sukcesów.Zatem cele muszą być realne. A co najważniejsze, Ty musisz wierzyć, że potrafisz je osiągnąć. Możesz zdobyć wszystko, w co wierzysz.

 

Jeśli od dawna marzyłeś o pracy w przedsiębiorstwie i w końcu zdobyłeś posadę pozwalającą Ci robić to, co chciałeś jesteś człowiekiem sukcesu. Lecz gdy pracujesz dla kogoś innego, a tęsknisz za prowadzeniem własnej firmy , musisz jeszcze poczynić nie mało starań, by odnieść sukces. Pracując tylko z obowiązku, popadasz w rutynę, a to już przypomina GRÓB.

 

Nie pozwól, by powstrzymywały Cie czyjeś uwagi. Twoja siła pochodzi z Twego wnętrza. Musisz wierzyć głęboko i bez zastrzeżeń, że wiesz , co jest dla Ciebie najlepsze.

 

PRZEBYWAJ Z LUDŹMI POZYTYWNIE NASTAWIONYMI DO ŻYCIA,

MAJĄCYMI CEL I KIERUNEK,

UNIKAJ ZAŚ TYCH,

KTÓRZY NIE DOŚĆ,

ŻE SAMI POZBAWIENI SĄ ENTUZJAZMU,

TO W DODATKU ODBIERAJĄ GO INNYM.

 

 

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/niemozliwe-jest-mozliwe-jak-pozbyc-sie-wewnetrznych-ograniczen

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com