«

»

lis 10

Odliczanie do sukcesu?

Większość osób uważa, że to, co spotyka ich w życiu, a dotyczy na przykład życia zawodowego lub rodzinnego, to kwestia przypadku, czegoś, nad czym nie ma się kontroli. Niemniej jednak jest to błędna interpretacja rzeczywistości, która całkowicie pozbawia nas kontroli nad własnym życiem. Prawdą jest, że zarządzamy bagażem naszych doświadczeń przez interakcje z prawami natury.

W świecie materialnym znajduje się wiele związków energetycznych, które mają zastosowanie w życiu. Najwazniejszymi naturalnymi czynnikami majacymi wpływ na nasz los sa bez wątpienia energia osobowa i mechanika świadomości. Jeżeli zaczniesz stosować je w swoim życiu, wkrótce zaobserwujesz poważne zmiany.

Na pewno obiły Ci się o uszy powiedzenie typu:”Uda Ci się, jeżeli będziesz mocno wierzył” lub „Skup się na jednej rzeczy”. Chociaż brzmi to prawdziwie, zdania te odnoszą się do idealistycznej i nieco niepraktycznej filozofii. W rzeczywistości za ich ideą kryją się zasady natury, które skłaniają do głębszej analizy.

Fizycy kwantowi odkryli, że wszystko składa się z wibrujących strumieni energii. To co niegdyś uważane było za surową materię, w rzeczywistości składa się z pulsujących energetycznych wibracji, na które wpływ mają ludzka wola i świadomość. Kształtują one los każdej osoby, tak jak i całego gatunku. Uważaj, Twoja przyszłość nabiera kształtu nawet teraz, kiedy to czytasz!

To, co robimy z naszą świadomością i energią, określa nasze przyszłe sukcesy i porażki. Uzmysłowienie sobie tego faktu dodaje sił do tego stopnia, że jesteśmy w stanie zmienić nasze życie-nawet jeżeli wcześniej nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, Kosmiczne Prawa Przyciągania oddziałują na nas w każdej dziedzinie, łącznie z karierą, finansami oraz naszymi związkami.

W fizyce kwantowej teoria niepewności zakłada, że poruszamy się w nieskończonym oceanie możliwości, które sami sobie stwarzamy. Świat znajduje się w ciągłym ruchu, gdzie nawet mała zmiana energii natychmiastowo powoduje daleko idące zmiany w rzeczywistości. Chociaż mocy Wszechświata nie da się najczęściej ujrzeć, można używać ich na wielką skalę. Możesz nie być w stanie zobaczyć atomu gołym okiem, jednak potrafisz ujrzeć efekty wybuchu bomby atomowej-także Twoje własne niewidzialne wibracje wywierają wpływ na rzeczywistość. Aby jednak móc kontrolować te moc, musisz odkryć nowe granice i wybrać się w podóż w głąb samego siebie. Posiadasz moc, która pozwoli Ci zmienić Twoje życie. W myśl fizyki kwantowej znajdujesz się w samym środku świata o nieograniczonej potędze i potencjale. Nie musisz już pozwalać, by dni Twego życia leniwie prześlizgiwały Ci się między palcami i nie dawały Ci satysfakcji. Kosmiczne Prawa są w stanie zmienić wszystko.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/odliczanie-do-sukcesu

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com