«

»

maj 31

Potęga Podświadomości

Życie powinno być przygodą. Życie powinno być spełnione. Życie powinno być czymś więcej niż tylko zwykłym egzystowaniem. Większość ludzi jest jednak tak bardzo zabiegana, usiłując przeżyć z dnia na dzień, że nie delektuje się cudem życia. Ludzie Ci doświadczają jedynie ułamka radości i satysfakcji, jakie Bóg im przeznaczył. Istnieje wszakże sposób, dzięki któremu każdy z nas może zmienić i ubarwić swoje życie.

Doktor Murphy jest twórcą ruchu Potęga Podświadomości, którego zwolennikami są liczni filozofowie, psycholodzy, duchowni oraz pisarze w wielu krajach na całym świecie. Murphy pomógł tysiącom kobiet i mężczyzn zmienić nudną, monotonną, czasami ogłupiającą egzystencję w intensywne, mające znaczenie i przynoszące satysfakcję życie.

W swojej doniosłej pracy doktor Murphy łączy uświęconą tradycją wiedzę duchową z solidną, opartą na nauce analizą po to, by wyjaśnić, jaki wpływ ma na nas podświadomość. Prezentuje również proste praktyczne i sprawdzone ćwiczenia, które mogą uczynić z umysłu potężne narzędzie służące poprawie codziennego życia.

Ten bezcenny przewodnik, ilustrowany inspiracjami, z życia wziętymi opowieściami o odniesionych sukcesach, otwiera drzwi do powodzenia w wielu dziedzinach, takich jak:

-Budowanie pewności siebie

-Poprawa stanu zdrowia

-Zawieranie przyjazni oraz poprawa istniejących relacji ze współpracownikami, z członkami rodziny i przyjaciółmi

-Osiąganie upragnionych awansów, podwyżek i uznania

-Zacieśnienie związków małżeńskich i miłosnych

-Nabieranie dobrych nawyków i pozbywanie się złych przyzwyczajeń

Ponieważ doktor Murphy był duchownym, często nawiązuje do Biblii i podaje cytaty ze Starego i Nowego Testamentu. Podkreśla jednak, że zasady, które głosi, nie są ograniczone do żadnej wiary ani religii, lecz są prawdą uniwersalną. Jego praca jest oparta na myśli i ideach wielkich proroków, teologów i filozofów wszelkich religii. Mogą je wykorzystywać wszyscy czytelnicy bez względu na rodzaj wyznawanej wiary.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/potega-podswiadomosci

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com