«

»

lis 12

Pozwól swojej wyższej świadomości działać

Jednym ze sposobów na skorzystanie z tej niezwykłej mocy jest wsłuchanie się w wewnętrzny głos własnej intuicji. Uda Ci się to, jeśli wyciszysz swój umysł i zaczniesz rozpoznawać i korzystać  ze wskazówek, które otrzymujesz. Naucz się częściej słuchać swej intuicji, zacznij rozpoznawać różnicę pomiędzy głosami jej i strachu. Czasami mogą one brzmieć podobnie-musisz wtedy bardzo uważnie wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i serce, a rozpoznasz ten właściwy. 

Aby umocnić więź swej intuicji z kosmicznym przepływem, wycisz się i odłóż na bok wszystkie problemy. Naucz się odprężać i uwalniać od pośpiechu oraz tego, co może Cię martwić. Ich wibracje ograniczają Twoją duchową więź z Wszechświatem. Regularne medytacje i spokojne myśli przybliżają Cię do pulsującego spokojem nurtu kosmicznej miłości, troski i wiedzy.

Jeżeli tylko czujesz taką potrzebę, skup się na danym problemie i poproś swoje wyższe „ja” o pomoc. Gdy będziesz kładł się do snu ogarniaj swą duszą cały świat, aby mogła w nim znaleźć rozwiązanie, którego szukasz. Niezależnie od tego, czy chcesz przekonać kogoś do swoich pomysłów, czy pragniesz uzyskać konkretną wiedzę, potrzebną do zrealizowania Twych celów, Twoje wyższe „ja” ma większą moc, niż Ci się może wydawać.

Gdy będziesz kłaść się do snu, wyślij je w swym imieniu w głąb Wszechświata. Zawsze trzymaj przy łóżku notes, aby móc zapisać to, co pojawi się w Twoich snach, więc spisuj je i pamiętaj, by nie zamykać się na mieszkającą w Tobie prawdę. 

Towarzysząca Ci w każdej chwili energia duchowa jest częścią zarówno Twej obecnej chwili, a Twoja dusza nie stanie się potężniejsza, wspanialsza lub mądrzejsza po opuszczeniu ciała- będzie po prostu mniej zajęta materialnym aspektem istnienia. Właśnie teraz sama esencja  Twojego bytu jest w pełni nowości wykorzystanie mądrości Wszechświata i połączenie się z jego energią. Poproś więc swoje wyższe „ja” o pomoc i nie przestawaj na tym. Nie bój się prosić o pomoc całego świata- zaskoczy Cię , co może Ci ofiarować!

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/pozwol-swojej-wyzszej-swiadomosci-dzialac

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com