«

»

lis 29

Prawdziwy sukces

Prawdziwego sukcesu nie mierzy się powierzchownymi osiągnięciami, które można określić wartością posiadanych dóbr materialnych. O prawdziwym sukcesie świadczy raczej wewnętrzne wyciszenie, poziom świadomości i spokój ducha.

Jeżeli dojdziesz do celu nieuczciwą  drogą, to nieważne, jak wielkie zgromadzisz bogactwa – nigdy nie będziesz szczęśliwy ani naprawdę dumny z siebie. Co więcej, ten „chorobliwy” sukces będzie powodem kłopotów, jak choćby złego samopoczucia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Wcześniej czy później pojawi się choroba i nie pozbędziesz się cierpienia oraz bólu, dopóki nie zaczniesz działać uczciwie.

Uczciwe dążenie do celu daje gwarancję życia w szczęściu, zadowoleniu i osiągania trwałych sukcesów. Prawdziwy sukces jest niewyobrażalnie trwały, ogromny i twórczy- dla Ciebie i dla Twojego otoczenia. A na powodzenie w tej materii składają się trzy warunki: trzeba lubić swoje zajęcie, stale się w nim doskonalić i mieć pewność, że służy ono czemuś więcej, niż tylko zdobywaniu fortuny.

Lubić swoje zajęcie

Lubisz swoją pracę? Więc już jesteś na właściwej drodze do sukcesu. Jeżeli żyjesz w sposób wiarygodny, w zgodzie ze swoją misją, na pewno osiągniesz sukces. Miłość, z jaką podchodzisz do swoich projektów, z jaką wykonujesz swoją pracę, daje Ci zdolność i możliwości dokonywania rzeczy wielkich, ponieważ Twoja podświadomość karmi swoją inteligencję i potęgę właśnie tą miłością, a Ty zbierzesz obfite plony  w postaci niezliczonych korzyści.

Stale się doskonalić

Jeżeli kochasz swoje zajęcie, z pewnością będziesz chciał ciągle się doskonalić, poprawiać i rozwijać swoje zdolności w tej dziedzinie. Taki sposób postępowania jest już sam w sobie najprostszą drogą do sukcesu. Nie wolno osiadać na laurach, trzeba zawsze dążyć wyżej, chcieć więcej. Podnoszenie sobie poprzeczki jest jednym z sekretów powodzenia.

Mieć pewność, że nie tylko zbijasz fortunę

Sukces finansowy to nie wszystko. Wręcz przeciwnie: za żadne pieniądze nie kupisz przyjaźni ani miłości. Najlepiej, kiedy Twój sukces okazuje się zaraźliwy, gdy powodzeniem zarażasz swoje otoczenie. Samo bogactwo materialne nie jest rzeczywistym osiągnięciem, dopiero umiejętność dzielenia się z innymi daje prawdziwe szczęście i zadowolenie.

Dobra materialne nie powinny służyć wyłącznie Tobie. Im bardziej inni skorzystają z owoców Twojej pracy, tym większy będzie Twój sukces.

Najbogatsi ludzie na świecie, Ci, którzy wiedzą, co to prawdziwy sukces, to jednocześnie osoby, które osiągnęły nie tylko bogactwo materialne, lecz także duchowe oraz odniosły sukces w innych dziedzinach życia. Osiągnęli cel przede wszystkim dzięki dobrej woli, która ich prowadziła, oraz dzięki zamiłowaniu do swojego zajęcia. Bogactwo we wszystkich możliwych formach mają naniesione na matrycę podświadomości, jest do dla nich chleb powszedni. Nie pracują dla pieniędzy, ale z zamiłowania do pracy i dzięki temu pomnażają fortunę.

Pamiętaj, pieniądze nie są celem, a jedynie środkiem. Prawdziwe zwycięstwo opiera się częściowo na bogactwie, ale jego najważniejszą podstawą jest miłość, dobra wola i szczodrość. A za każdym rzeczywistym osiągnięciem kryje się twórcza siła Twoich myśli oraz podświadomości.

Wyobraź sobie najprawdziwszy, wymarzony sukces, odczuj szczęście, jakim on Cię napełni i zobacz oczyma wyobraźni, jak się nim dzielisz z innymi. Podświadomość zrobi wszystko, co w jej mocy, by ta wspaniała wizja stała się rzeczywistością.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/prawdziwy-sukces

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com