Prawo Czystego Pragnienia

„Pragnienie to możliwość poszukująca sposobu wyrażenia się”- Ralph Waldo Emerson
Każdy popęd i pragnienie to prawdziwe przyczyny Twojej pogoni za szczęściem. Chociaż możesz nie zdawać sobie z nich sprawy, potrafią skutecznie ułatwiać lub utrudniać  osiąganie pożądanych rezultatów poprzez działanie w sferze energetycznej.

Aby zgrać się z potężnymi siłami, Twoje intencje muszą być czyste- nieoparte na manipulacji, strachu lub rozpaczy. Innymi słowy, Twoje zamiary muszą być prawdziwe, zgodne z Twoim kodeksem etycznym oraz pełne poszanowania dla innych i Ciebie samego. Prawo Czystego Pragnienia wyjaśnia dlaczego pragniesz zrealizować w życiu swoje cele. Jeżeli więc nigdy wcześniej podobne myśli nie przyszły Ci do głowy, poświęć teraz chwilę na zastanowienie się, dlaczego robisz to, co robisz.

Prawo Czystego Pragnienia mówi, że kiedy kieruje Tobą czysta intencja- taka, która nie opiera się na strachu, wątpliwości czy rozpaczy- możesz się spodziewać pozytywnych rezultatów. Odrzucenie strachu zmienia energię Twojej motywacji z negatywnej- opierającej się na obcych wpływach- na pozytywną, przyjmującą energię z zewnątrz. Wibracje tęsknoty i rozpaczy zostają zastąpione wibracjami nadziei i oczekiwania, z dwoma najważniejszymi komponentami tego prawa.

Motywacja oparta na strachu i wątpliwościach wytwarza jedynie mroczną energię, która swą ciemnością zasłania upragniony cel przed Twoim wzrokiem. tego typu emocje biorą się z poczucia potrzeby i wytwarzają fale odpychającej energii.

Emocje strachu i wątpliwości blokują napływ pozytywnej energii, którą mógłbyś emitować. Mechanizm czystego pragnienia uruchamia szczera i oparta na szacunku intencja, którą napędza pozytywna energia nadziei, ekscytacji, entuzjazmu i wiary.

Nadzieja daje poczucie siły. Unosi duszę i otwiera serce, jest źródłem wszelkiego entuzjazmu. Jeśli nie masz jej w sercu nie rozbudzisz swego entuzjazmu, nie utrzymasz go też na takim poziomie, by walczyć z przeciwnościami losu.

Entuzjazm i ekscytacja są jak wzmacniacz w wieży stereo- dodają Twemu pragnieniu rozpędu. Nie utrzymasz jednak w sobie tych potężnych uczuć, jeżeli nie będziesz miał szczerej wiary i nadziei w to, że Twój sen powinien się spełnić i spełni się. W dodatku strata nadziei może być jedną z głównych przyczyn depresji i rozpaczy, dwóch ciemnych energii blokujących dostęp światłu i pięknu.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x