«

»

lut 24

Prawo Harmonii

„Utrzymuj myśli i uczucia w harmonii ze swymi czynami. Najefektywniejszą drogą do osiągnięcia celu jest pozbycie się wszelkich konfliktów lub dusonansów pomiędzy tym, co myślisz i czujesz, a tym, jak obecnie żyjesz” – Dr Wayne W. Dyer

Twierdzenie Bella o nielokalności, jedna z teorii mających zastosowanie w fizyce kwantowej, opisuje fenomen wzajemnego oddziaływania dwóch cząsteczek znajdujących sie od siebie w dużej odległości. Dotyczy to także ludzi- żyjemy we Wszechświecie, którego wszystkie elementy są ze sobą połączone. Energia wibruje nieustannie wewnątrz nas i wokół nas, łączy nas ze sobą wiecznym strumieniem energii kosmicznej oraz określonymi sytuacjami. Kiedy stajemy się z Wszechświatem jednym, dołączamy do odwiecznego strumienia błogości i obfitości, który opływa całą Ziemię. Gdy jednak nie utrzymujemy tej harmonii, na własne życzenie opuszczamy ten boski strumień, zastygamy w bezruchu energetycznym, obserwując, jak te obfitujące w bogactwo wody omijają nas.

W ten oto sposób nasza energia, zdolna do zgrania się z wielkim prądem Wszechświata, stanowi klucz do magii jedności idealnej, otwierajcej nas na ocean nowych możliwości. Razem z nią nadchodzi zaś szereg niespodziewanych sytuacji, dzięki którym osiągamy to, na czym najbardziej nam zależało. Wszystko znajduje się wówczas na swoim miejscu i zdarza we właściwym czasie: na naszej drodze pojawiają się pomocne nam osoby, odpowiedzi nadchodzą, gdy ich potrzebujemy, zupełnie niespodziewanie napływa inspiracja. Harmonia to zetknięcie się dwóch nurtów, gdzie w  niemal mistyczny sposób spotyka się intencja z rezultatem. Nie jest to jednak magia i nie jest to przypadek. W harmonii chodzi o zgranie się dopasowanie się energii, świadomości, a nawet intencji.

Prawo Harmonii mówi, że jeżeli będziemy świadomie dążyć do równowagi i wspólnego nurtu z Wszechświatem, otworzymy się dzięki naszym intencjom i energii na wszystko, w co obfituje, wiedzę, siłę i moc błogosławieństw. Aby osiągnąć ten szczególny stan, nasza energia powinna współgrać ze wszystkimi źródłami wibracji wewnątrz i wokół nas. Postaraj się zgrać swoją energię ze sobą, innymi i nurtem kosmosu.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/prawo-harmonii

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com