Prawo Magnetyzmu

„Każdą osobę otacza atmosfera jej myśli…Sprawia to, że dla jednych staje się pociągająca, a dla innych odpychająca. Podobieństwa się przyciągają i przyciągamy do siebie to, co znajduje się w naszym umyśle”- Ernest Holmes
Pierwsze Prawo Sukcesu dotyczy tego, co tworzysz, natomiast drugie prawo, Prawo Magnetyzmu, związane jest z tym, co przyciągasz. Obie te siły wywierają największy wpływ na Twój los: pierwsza to moc świadomości, druga- moc energii.

We współczesnym świecie energia przepływa wokół nas w wielu skoncentrowanych nurtach. Niezwykle potężne, choć niewidzialne siły powodują rzeczywiste i możliwe do przewidzenia wydarzenia. Jeżeli na przykład wystukasz numer na klawiaturze telefonu komórkowego i wciśniesz klawisz nawiązujący połączenie, czynności te zostaną przekazane poprzez satelitę odbiorcy znajdującemu się setki kilometrów od Ciebie. Jego telefon zadzwoni, a energia Twojego głosu odbije się od niego i pozwoli Ci na swobodną wymianę zdań- nawet jeśli znajdujesz się bardzo daleko od swego rozmówcy. Wciśnięcie przycisku na pilocie spowoduje wysłanie sygnału do skrzynki w rogu pokoju, a na ekranie telewizora pojawi się obraz, który razem z dźwiękiem także będzie transmitowany z odległego źródła.

Nowoczesne tomografy CAT oraz MRI wykorzystują energię, aby prześwietlić ludzkie ciało. Mikrofalówki podgrzewają pożywienie, czujniki zapewniają bezpieczeństwo, a za pomocą lasera usuwa się guzy nowotworowe.

Lista sposobów, na jakie współczesna cywilizacja ukierunkowuje i wykorzystuje energię, ciągnie się niemal w nieskończoność. Wszystkie opisane powyżej przykłady mają niezwykły wpływ na medycynę, a także na komunikację i technikę. Kosmiczna energia oddziaływuje na absolutnie każdego człowieka. Dzieje się to na setki sposobów, których najczęściej nie jesteśmy świadomi- nie wiemy nawet, że to dzięki niej jesteśmy w stanie doświadczyć euforii szczęścia i sukcesu.

Prawo Magnetyzmu uczy, że potrafimy przyciągać jedynie ten sam rodzaj energii, jaki sami wysyłamy. Opiera się to na jednej z zasad fizyki kwantowej, mówiącej, że wszystko- łącznie z każdym człowiekiem- emituje taką energię. Kosmos wypełniają wibracje, które naukowcy nazywają "strumieniami" energii. Istnieją one wewnątrz nas, przenikają i zawsze krążą wokół nas. Czy jesteśmy tego świadomi, czy też nie, każde z nas jest przedłużeniem siły przemierzającej kosmos każdego dnia i w każdej chwili.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x