«

»

lis 23

Prawo Manifestacji

Mechanika Twojego umysłu oferuje fascynujące możliwości- nie jest to jedynie zdolność rozwiązywania skomplikowanych problemów i przyswajania nowych informacji, ale także umiejętność wznoszenia się na poziom duchowy, poziom tworzenia. Taka jest moc świadomości- i to własnie ona jest źródłem kreującym Twój los.

Pierwsze Prawo Sukcesu, Prawo Manifestacji, ukazuje nam praprzyczynę rzeczy. W fizyce kwantowej świadomości tworzy rzeczywistość- odnosi się to także do Twojego własnego wszechświata.

Współczesna nauka bada wiele teorii odnoszących się do związku świadomości z rzeczywistością. Jedną z nich jest teoria kosmologiczna, która wyjaśnia narodziny Wszechświata. Zakłada ona, że nasz świat jest zbyt skomplikowany, by osiągnąć obecne stadium rozwoju jedynie za sprawą serii przypadkowych zdarzeń, musi więc być on tworem świadomej woli.

Badania związane z teoriami z dziedziny fizyki kwantowej są intrygujące. Spojrzenie w głąb siebie sprawia,że to, co zauważamy w związku z własną osobą, staje się teraźniejszością. Pomyśl nad tym przez chwilę. Co widzisz? Czy jest to negatywne czy pozytywne? Jaką rzeczywistość tworzysz wokół siebie, opierając się na tym, co o sobie myślisz?

Są to ważne pytania, warto, byś odpowiedział sobie na nie. Pamiętaj, że Twoja świadomość tworzy własną rzeczywistość. Aby zrozumieć sposób, w jaki się to odbywa, powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest świadomość- i w jaki sposób działa jako twórczy czynnik Twojego życia.

Jeżeli chcesz dostrzec tę moc, wystarczy, że rozejrzysz się wokół siebie. Abstrahując od dyskusji związanych z rzeczywistością jako wytworem Wyższej Świadomości i światem natury, łatwo dostrzec potęgę i obecność swojej świadomości w codziennym życiu. Od najmniejszego kamyka na  drodze do ogromu rozgwieżdzonego nieba, od dziecięcego papierowego samolociku do rozległej sieci energetycznej, wszystko to rozpoczyna się od potęgi umysłu. Jest to podstawowa rzeczywistość każdego stworzenia: wszystko pierwotnie istnieje w świadomości. I chiciaż nie każda z tych rzeczy przynosi wymierne korzyści, ze wszystkim związany jest proces tworzenia.

W przypadku Twojego życia sukcesu- lub jego brak- także rodzi się w świadomości. Jeżeli widzisz wokół siebie porażki i trudności, jest to wytwór Twojego umysłu. Jeśli z kolei zauważasz powodzenia i osiągnięcia- także dzieje się to za sprawą Twego umysłu. Wszystko, czego pragniesz, znajduje się we wrzącym tyglu Twojej świadomej energii, tworzy potrawę zwaną życiem. Prawo Manifestacji jest jasne: jeżeli Twoja świadomość tworzy rzeczywistość, po prostu nie możesz manifestować czegoś, co wcześniej nie istniało wewnątrz Ciebie. Nie doświadczysz poczucia satysfakcji, jeżeli nie miałeś wcześniej w umyśle klarownego wyobrażenia go.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/prawo-manifestacji

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com