«

»

paź 31

Technika bezpośredniej prośby.

Jeśli w restauracji zamówisz wołowinę, dostaniesz wołowinę. Ale jeśli powiesz kelnerowi, że nie masz ochoty na kurczaka, nie przyniesie nic.Podświadomość funkcjonuje w podobny sposób. Jeśli jej powiesz, że nie chcesz więcej kłopotów, nie zrobi nic, ponieważ nie odebrała żadnej konkretnej prośby, żadnej afirmacji ani sugestii pobudzającej do działania. Możesz dniami i nocami intensywnie myśleć, że nie chcesz więcej kłopotów, a podświadomości w niczym to nie pomoże- tak długo, jak długo będziesz jej opowiadał o kłopotach, a nie szukał rozwiązania.
Gdy mówisz podświadomości, że nie chcesz kłopotów, wychwytuje ona tylko słowo „kłopoty”. Jeśli natomiast poprosisz ją o wskazanie najlepszego wyjścia z jakiejś sytuacji, z pewnością Ci w tym pomoże. W czasie formułowania prośby musisz wierzyć szczerze i głęboko, iż rozwiązanie istnieje już w chwili, gdy przedstawiasz prośbę, a na pewno osiągniesz oczekiwane rezultaty. Nawet jeśli Twoja wiara jest naiwna, to modlitwa włączy proces reakcji podświadomości i w ten sposób doprowadzi do wyrażania Twoich oczekiwań w życiu. Możesz się modlić na przykład tak: „Jestem wolny od kłopotów, gdyż podświadomość znajduje najwłaściwsze rozwiązania i do nich mnie prowadzi. Problemy się skończyły, a ja idę przez życie łatwo i z lekkim sercem. Tę prawdę odsłoniła przede mną podświadomość, która napełniła moje życie powodzeniem i szczęściem.”

Powtarzaj tę modlitwę dzień w dzień, jak najczęściej, tak długo, aż w nią uwierzysz bez najmniejszych wątpliwości, szczerze i głęboko. Wtedy skończą się Twoje kłopoty. Jeżeli podsuniesz swojej podświadomości możliwość działania, poprosisz ją o odpowiedź, wierząc, że istnieje wyjście dla Ciebie najodpowiedniejsze-Twój apel z pewnością zostanie wysłuchany.

Najlepsza chwila na wyrażenie prośby skierowanej do podświadomości to moment tuż przed zaśnięciem i zaraz po obudzeniu albo w czasie odpoczynku. Wówczas świadomość jest mniej aktywna niż normalnie i odgrywa mniejszą rolę, dlatego to czas idealny na zapisanie nowych projektów w podświadomości. Będzie ona mogła pracować nad nimi dużo swobodniej, bez żadnych przeszkód.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/technika-bezposredniej-prosby

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com