«

»

gru 29

Technika kołysanki

Należy ją stosować przed zaśnięciem. Powtarzać jak litanię życzenie, którego spełnienia pragniesz, zawarte w jednym krótkim zdaniu. Jeśli na przykład chcesz zdać egzamin, którego się obawiasz, choć uczyłeś się pilnie, powtarzaj takie słowa: Zdam ten egzamin śpiewająco.

Jeżeli pragniesz położyć kres jakiemuś konfliktowi, a jakoś nie możesz się doczekać rozwikłania sprawy, módl się w taki sposób: W mojej podświadomości ten konflikt już się skończył. Jej cudowna inteligencja położyła mu kres.

Powtarzaj taką lub podobną modlitwę, aż zaśniesz- w ten sposób wyryjesz ją głęboko w podświadomości i bardzo szybko uzyskasz efekty, gdyż podświadomość będzie przez całą noc pracowała wyłącznie po to, by Ci podsunąć rozwiązanie.

Wieczorna modlitwa do podświadomości daje jeszcze jedną korzyść: pozwala się uspokoić, pozbyć obaw i napięć. Przedstawiona niżej modlitwa pomoże Ci spokojnie zasnąć, a odmówiona rano napełni Cię energią i radością.

Moje ciało jest przyjemnie odprężone, a umysł odpoczywa – spokojny i wyciszony. Nikt ani nic mnie nie irytuje, nie przeszkadza mi i nie może mnie zranić. Wybaczam wszystkim wszelkie przewinienia, życzę im, by poznali szczęście i życie w harmonii. Umysł mam jasny, jestem pogodny, otulony cudowną miłością. Moje życie jest w dobrych rękach i wiem, że wszystko będzie dobrze, ponieważ nie jestem sam. Spowija mnie kokon miłości, nie obawiam się niczego, gdyż miłość mnie chroni. Zasypiam w spokoju, a zbudzę się szczęśliwy i pełen energii. Jutro będzie nowy lepszy dzień.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/technika-kolysanki

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com