«

»

gru 29

Technika nocy przynoszącej radę

Gdy staniesz przed jakimś problemem lub trudnością, gdy musisz podjąć ważną decyzję, poproś o pomoc swoją podświadomość. Zrób to tymi słowami: Dzięki swej potędze i nieograniczonej inteligencji moja podświadomość zna rozwiązanie tego problemu, zna odpowiedź na to pytanie, wie doskonale, co powinienem zrobić i jaką podjąć decyzję. Podświadomość podsuwa mi rozwiązanie doskonałe i za to jestem jej wdzięczny.

Odmawiaj tę modlitwę tuż przed snem. Pozwól podświadomości odszukać przez noc najwłaściwsze rozwiązanie. Gdy Ty śpisz, ona pracuje na pełnych obrotach i bez żadnych przeszkód, gdyż nie rozprasza jej wszystko to, co na nią wpływa w ciągu dnia: gwar i zgiełk, bodźce z otoczenia, wszelkie czynniki przeszkadzające skupieniu. Gdy spisz, podświadomość wykorzystuje całą swoją inteligencję i roztropność, byś obudziwszy się, jasno ujrzał najwłaściwsze rozwiązanie.

Taka technika jest szczególnie skuteczna w przypadku, gdy coś zgubisz, choćby coś z biżuterii albo ulubioną książkę. Szukając zguby, módl się tymi słowami: Podświadomość odsłoni przede mną miejsce, gdzie znajduje się ten przedmiot. Taką prośbę jej przedstawiam, bo wiem, że ona zna odpowiedź. Jutro rano, gdy tylko się obudzę, dostanę od niej wiadomość i znajdę zgubioną rzecz.

Jeżeli podświadomość nie da Ci odpowiedzi do rana powtarzaj prośbę codziennie wieczorem, aż do czasu, gdy problem zostanie rozwiązany. Nawet jeśli przyjdzie Ci czekać długo, nie należy wątpić w istnienie wyjścia z kłopotu. Podświadomość zna odpowiedź na Twoje pytanie, chce Ci ją przedstawić. Nie ma poczucia czasu, lecz mimo to możesz być pewien, że podsunie Ci najlepsze rozwiązanie zawsze w najwłaściwszym momencie.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/technika-nocy-przynoszacej-rade

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com