Technika wdzięczności

Jest to wypróbowana metoda, skuteczność jej oddziaływania na podświadomość oraz wpływ na jej pracę nie pozostawia żadnych wątpliwości. Technika wdzięczności polega na ustawicznym dziękowaniu za to, czego nie masz, czego Ci brakuje, w głębokim przekonaniu, że sytuacja już się odwróciła. Jeśli na przykład nie masz pieniędzy, dziękuj Bogu lub cudownej inteligencji swojej podświadomości za bogactwo. W ten sposób przyciągniesz je do siebie, a problemy finansowe odejdą w przeszłość.

Stosuj tę technikę zawsze, gdy Ci czegoś brakuje, choćby pieniędzy i powtarzaj przytoczoną niżej modlitwę za każdym razem, gdy pojawią się myśli związane z odczuwaniem tego braku. W ten sposób się ich pozbędziesz, a na ich miejsce podsuniesz podświadomości pozytywne skojarzenia i wyrazy wdzięczności.

Ważne jest także, by przedstawić dowody swojej wdzięczności za bogactwo, talenty i uzdolnienia oraz za wszystko, co pragniesz otrzymać. Modlitwa naukowa pomoże Ci zmienić wdzięczność w myśl codzienną, działającą dla Twojego dobra i pomyślności.

„Serce przepełnione wdzięcznością jest zawsze blisko sił stwórczych wszechświata, a podlegając prawom wzajemności opartym na zasadzie akcji i reakcji, przyciąga niezliczone dobrodziejstwa.” -Dr. Joseph Murphy

Akcja to Twoje myśli albo modlitwa pełna wdzięczności. Reakcja to pomyślność i bogactwo w Twoim życiu. Możesz wyrażać w modlitwach wdzięczność za potęgę podświadomości, za jej cudowną inteligencję i za miłość, którą obdarzył Cię Bóg. Taka modlitwa przynosi wspaniałe rezultaty we wszystkich dziedzinach życia. Możesz się modlić na przykład tak: Potęga mojej podświadomości jest bezgraniczna, a jej cudowna inteligencja – nieskończona. Podświadomość ma ogromne zalety i wywiera na moje życie bezmierny wpływ. Bóg jest prawdą, Bóg jest miłością, a On mnie napełnia spokojem i ufnością. Bóg jest nieskończoną mądrością, wybacza prawdziwie i kocha mnie bezwarunkowo.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Centrospaw
6 lat temu

Dobrze powiedziane! Tak rzadko potrafimy okazywać wdzięczność za to co mamy. Bo nawet nie chcemy sobie zdać sprawy z tego jak wiele posiadamy. Dostrzegamy tylko braki. Efekt? Wystarczy się rozejrzeć jak wiele dookoła ludzi niezadowolonych z życia choć pewnie dla wielu innych są podręcznikowymi przykładami ludzi sukcesu. Takie ćwiczenie przydałoby się chyba każdemu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x