«

»

sty 27

Tłumienie sprzecznych intencji

Posiadanie dwóch różnych uczuć na temat własnych pragnień nie jest niczym niezwykłym. Z jednej strony możesz wmawiać sobie, że pragniesz odnieść sukces- jest to pierwsza intencja motywacyjna. Jednak doświadczenie porażki lub brak wiary mogą doprowadzić Cię do przekonania, że to niemożliwe- a wtedy to także staje się intencją energetyczną.

W takim przypadku Twoje pragnienia zwalczają się wzajemnie na warstwie energetycznej. Twój mózg wysyła sygnał: Chcę, Pragnę. Niemniej jednak Twoja energia emocjonalna krzyczy: To beznadziejne! To nie może się zdarzyć! Którego głosu według Ciebie wysłucha energia Wszechświata?

Twoje negatywne emocje są potężniejsze od pozytywnych, stąd też wywierają ogromny wpływ na to, jakie fale emitujesz. Im smutniejszą i bardziej cierpiącą osobą się stajesz, tym mocniej potęga Wszechświata stara się odpowiedzieć na Twoją intencję i utrzymać te ciężkie wibracje w Twym życiu.

Jeżeli poczujesz bezradność w walce z losem, pamiętaj, by na nowo obudzić w sobie wiarę i nadzieję. Jeśli wyzbędziesz się pozytywnych oczekiwań wobec życia i wiary w sukces, wpadniesz w pułapkę sprzecznych intencji, co uwięzi Cię w bezruchu energetycznym. Nie są to puste słowa lecz prawda dotycząca Twojej sfery duchowej. Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, jeżeli pozwalasz sobie na to, by czuć się jak ktoś, kto już wszystko przegrał, jesteś nim.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/tlumienie-sprzecznych-intencji

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com