Twoja wyższa świadomość

„Źródło nie ma ograniczeń. Nie posiada granic, wiecznie rośnie, zapewniając absolutną obfitość…Odrzucenie wątpliwości to wybór, który połączy Cię na nowo w twą pierwotną świadomością”-Dr Wayne W. Dyer

Świat duchowy dodaje nam fantastycznej energii o najszczytniejszych intencjach i pomaga osiągać nasze cele-jego najbliższym pomocnikiem, który zareaguje najszybciej w razie potrzeby, jesteś-Ty! Ta tożsamość to Twoja dusza lub wyższa świadomość (słowo „wyższa” w tym kontekście nie oznacza, że dryfuje ona gdzieś ponad Twoją głową lub jest czymś lepszym niż cała reszta Ciebie, nosi ona taką nazwę, ponieważ emituje wibracje o wyższej częstotliwości niż Twoja warstwa fizyczna). Gdy idziesz przez życie, nawiązujesz więź z boską obecnością i ogromem obfitości, jaki może ona wnieść w Twoją duszę-w ten sposób otrzymujesz również dostęp do informacji, mocy i środków, których potrzebujesz.

Twoje duchowe „ja” wie, że jego esencja i sama istota bytu jest nieograniczona i wieczna, że jego egzystencja nie kończy się wraz z fizycznym życiem, które jest jedynie ulotnym szeptem myśli w długiej i wspaniałej podróży istnienia. Uświadomienie sobie tej prawdy wnosi w codzienne życie przenikające poczucie spokoju i bezpieczeństwa, unoszące Twą percepcję ponad ograniczenia czasu i szans do wykorzystania. Twój własny duch otwiera Cię na nieskończoną i nieograniczoną rzeczywistość, obecną nawet tu i teraz..

Bez świadomości wieczności czas jest Twoim wrogiem. Możesz czuć rozpacz, niepokój, pragnienie kontroli-wszystko to dyktowane strachem. Energia taka sprawia, że wszystko, do czego dążysz, naznaczone jest niecierpliwością, która oddala Cię od upragnionego szczęścia. Uświadomienie sobie tej nieograniczonej przestrzeni czasowej całkowicie zmieni Twój stosunek do strachu i zaowocuje szerszym i spokojniejszym podejściem do świata- łącznie z Twoimi osiągnięciami.

Twoja wyższa świadomość tak naprawdę wie więcej od Ciebie na temat Twoich potrzeb. Dysponuje rozwiązaniami na wszystkie trapiące Cię problemy i posiada dostęp do wszelkich pożądanych przez Ciebie informacji. Jeżeli nękają Cię wątpliwości, poproś, by przyniosła Ci ufność i spokój, wypływający z uwolnienia się od zmartwień. Jeśli nie wiesz, jakiego wyboru w życiu dokonać, poproś swą wyższą świadomość o mądrość w jego dokonaniu- i odwagę, by wszystko doprowadzić szczęśliwie do końca.

Wibracje te otwierają drogę wszystkim przymiotom charakteru, Twoje duchowe „ja” jest bowiem domem pewności siebie, mądrości, odwagi, determinacji, miłości oraz nadziei. Nawet jeżeli masz wrażenie, że nigdy wcześniej nie były one obecne w Twoim życiu, wiedz, że Twoja nieśmiertelna dusza ich doświadczyła, pomoże Ci ich doznać, kiedy tylko będziesz ich potrzebować-w każdej sytuacji i w każdej chwili.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x