«

»

mar 03

W harmonii z Wszechświatem

Nie istnieją żadne ograniczenia co do tego, gdzie i kiedy Twoja energia wibruje, nie ma także miejsca ani czasu, w którym nie byłaby ona odczuwalna. Wszystko, co mówisz, robisz i myślisz, opuszcza Cię, stanowi odtąd Twoją wizytówkę. Z czasem stanie się jednym z podobnymi falami, a nagromadzone w ten sposób wibracje powrócą do Ciebie. To, co powróci może być dobre lub złe- wszystko zależy od strumienia, w jakim popłynie Twoja energia.

Aby doświadczyć zjednoczenia z Wszechświatem, należy połączyć się z samym jego źródłem – wielką Świadomością, która stworzyła rzeczywistość. Jeżeli naprawdę pragniesz zjednoczyć się z każdą pozytywną wibracjąna świecie, oto wszystko, co trzeba zrobić: Nawiązać więź z Boską Świadomością. Znajduje się ona cały czas przy Tobie- jest bliżej, niż myślisz.

To interesujące, jak bardzo ludzie ignorują- lub wręcz odrzucają- tę potężną siłę, podczas gdy są w stanie użyć jej, by spełniać swoje marzenia. Być może boska obecność jest dla nich czymś obcym, budzi złe wspomnienia lub stanowi zbyt abstrakcyjne pojęcie bądź dogmatyczne. Z różnych powodów wiele osób konsekwentnie odrzuca perspektywę użycia tej mocy, co w rezultacie prowadzi do odcięcia się od głównego źródła wszelkich rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy zechcesz nazwać tę potężną twórczą świadomość Bogiem, Źródłem Miłości, Siłą Twórczą, czy po prostu Wszechświatem- to zależy tylko od Ciebie. Tym, co ma znaczenie, jest fakt, że niewątpliwie posiadasz z tą siłą kontakt.

Twoja dusza i serce są święte- są spełnieniem boskiej intencji. Przez cały czas wibruje w Tobie oraz wokół Ciebie Wyższa Inteligencja. Im precyzyjniej zgrasz swą energię z tym niewykłym strumieniem, tym śmielej popłyniesz jego nurtem. Im bardziej poznasz tę część swojej świadomości- zarówno na poziomie świadomości, jak i energii- tym więcej spokoju i skupienia wniesiesz we wszystko, co będziesz robić. Kiedy żyjesz z Wszechświatem w harmonii, widzisz wyraźnie, działasz twórczo, a Twoje zamiary są dobre i czyste.

Poznaj drzemiącą wewnątrz siebie moc – powtarzaj: Jestem jednością ze Źródłem Miłości. Z każdą chwilą czuję boską obecność przy sobie, wiem,że jest ona we mnie i innych. To wszechmocne i pełne miłości źródło błogosławi mnie każdego dnia, jestem za to wdzięczny.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/w-harmonii-z-wszechswiatem

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com