W stronę świadomości

Czy czasami przestajesz zauważać, o czym myślisz? Jak często rozważasz konsekwencję swych wyborów, zanim ich dokonasz? Wiele osób nie ma pojęcia, dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej- a nawet co to znaczy. Dla nich dekady mijają w mgnieniu oka, a ich działania przebiegają nieświadomie i bezmyślnie. Osoby te określam mianem „nieświadomych zombie”-każdy dzień jest dla nich kolejnym ciągiem upływających w nieświadomości godzin. Kierują się swymi przyzwyczajeniami i reagują emocjonalnie, robią jedynie to, czego się od nich wymaga- i nic więcej. Jeżeli takie było także Twoje podejście do życia, nie przejmuj się. Masz moc, która pozwoli Ci opuścić szeregi umarłych. Możesz wybrać inną, wyższą i jaśniejszą świadomość, a także życie lepsze od obecnego- a może nawet wspanialsze od tego, jakie pojawia się w Twojej wyobraźni.

Świadomość zawsze jest wyborem. Przenosi on Twoją świadomość do teraźniejszości, to decyzja ujrzenia i wyznaczenia tego, co jest najważniejsze, najwartościowsze i najbardziej satysfakcjonujące. Pytanie, które musisz sobie regularnie zadawać, brzmi: „Na czym skupiam teraz swoją świadomość?”. A następne:” Co świadomość może dla mnie tworzyć?”.

Także Ty możesz przejąć kontrolę nad kształtowaniem swojego losu. Aby wpłynąć na swoją świadomość, zawsze warto mieć pozytywne podejście do życia- a także znać swoje priorytety i wartości. Skup się na dobrych rzeczach, które posiadasz, oraz tych które chcesz przyciągnąć. Zawsze podejmuj świadome działania w celu realizacji swych celów- unikaj mechanicznego podejścia do życia, a także tego, co może odwracać Twoją uwagę od celu.

Pamiętaj, jeśli nie lubisz tego, co robisz, musisz zmienić swój sposób postrzegania. Jeśli myślisz negatywnie, wiedz, że Twój umysł będzie tworzył takie właśnie rezultaty. Postaraj się zmienić to za wszelką cenę, a wkrótce ujrzysz znakomite wyniki, które dać może prawdziwie pozytywna świadomość!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x