«

»

lis 18

Wyzwolenie emocjonalne

Uczucia tworzą bardzo silne wibracje, a więc przekazują wyraźną wiadomość. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale dopóki nie oczyścisz swych uczuć, Twoje fale wciąż będą niosły stare sygnały żalu, złości, odrzucenia i innych negatywnych emocji zalegających w Twym polu energetycznym.

Wiele osób ma trudności z wyrażaniem, a nawet nazywaniem swych uczuć. Często doświadczają traumy, a nawet rozczarowania, zupełnie nie słuchają swoich uczuć, gromadzą wokół siebie chmury negatywnej energii o nieprzyjemnym rezonansie. Noszą je ze sobą, a zła energia kumuluje się wokół nich- gdziekolwiek się znajdują. Inni czują tę energię i nieświadomie jej unikają.

Aby pozbyć się tej ciemnej mgły, należy wyzbyć się stłumionych uczuć z przeszłości. Przypomina to trochę porządki w domu, także wtedy wyrzucamy starocie, aby zrobić miejsce na nowe, piękne nabytki. Być może istnieje konieczność wyzbycia się bardzo starych uczuć, jeżeli wydarzenie, które je wywołały, zdarzyły się dawno temu. Jeżeli nigdy dotąd nie było okazji na wyzbycie się ich, emocje dawnych doświadczeń mogą nawet teraz generować silne sygnały w naszym polu energetycznym, blokując drogę do nowych osiągnięć i wysyłając fale pełne bólu.

Nie znaczy to, że musisz cofnąć się w przeszłość i uwolnić każdą traumę jedna po drugiej. W głębi siebie dobrze wiesz, co Cię trapi- wyjmij więc swój dziennik i zacznij o tym pisać. Wyraź  wszystkie uczucia, które tylko na to czekają, nie traktuj tego obsesyjnie, po prostu daj ujście wszystkim nękającym Cię emocjom.

Zachowaj szczególną ostrożność, gdy będziesz pisać o swych przypuszczeniach związanych ze smutnymi doświadczeniami. Pod koniec każdego wpisu w dzienniku zadaj sobie pytanie: Jakie wnioski nasuwają mi się w związku z tym zdarzeniem, dzięki którym mógłbym coś zmienić? Spisz wszystkie swe negatywne myśli i zastąp je nowymi.

Oprócz wyzwalania uczuć z przeszłości ważne jest także pozbywanie się ich na bieżąco. Także tutaj z pomocą przyjdzie Ci Twój dziennik. Nie musisz robić tego codziennie, powtarzaj jednak ten proces regularnie, a wówczas zobaczysz, że zmiana sposobu myślenia i własnych wibracji jest łatwiejsza, niż kiedykolwiek wydawało. Kurczowe trzymanie negatywnych emocji, takich jak rozgoryczenie, złość, czy strach, blokuje przepływ Twojej energii i znacząco wpływa na to, co osiągasz. Wyrzuć je z siebie, a Twoja energia stanie się czysta oraz otwarta na innych i ich dobre wibracje.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/wyzwolenie-emocjonalne

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com