Wyzwolenie psychiczne

Nasze umysły nieprzerwanie generują energię poprzez wysyłanie na zewnątrz sygnałów, które przekazują, w co wierzymy i o czym najczęściej myślimy. Wszystko, co robimy i o czym myślimy, ma swe odzwierciedlenie w warstwie energetycznej, chociaż skutki tych czynności w świecie fizycznym widać dopiero po pewnym czasie. Największy wpływ na  Twoje życie mają te myśli, które najczęściej do Ciebie wracają, niezależnie od tego, czy są one dobre, czy złe.

W poprzednim wpisie pisałam, że Twoje myśli to podwójnie potężna siła, ponieważ są one źródłem zarówno Twej umysłowej, jak i emocjonalnej energii. Negatywne myśli, które kontemplujesz, tworzą także złe uczucia, takie jak depresja, czy strach, które działają niszcząco na Twoje pole energetyczne. Takie właśnie myśli należy odrzucić, aby stworzyć szczęśliwy rezonans.

Tak wielu ludzi przechodzi przez życie, jedynie reagując, nie mają oni świadomości, czym są ich myśli i jaki mogą mieć na nich wpływ. Aby zmienić swą energię i świadomość, musisz uzmysłowić sobie, czym objawiają się negatywne myśli.

Najcenniejsza wskazówka są Twoje emocje. Gdy doświadczasz uczucia dyskomfortu, zwykle odpowiada za nie negatywna myśl. Odtąd gdy tylko poczujesz strach, przygnębienie, winę, wstyd, a także po prostu nerwy, zadaj sobie pytanie O czym właśnie myślę? To, co sprawia, że czujesz się źle, odnajdziesz wewnątrz siebie. Posiadasz moc zmiany swej energii, wyzwolenia się od starych myśli- aby jednak tego dokonać, potrzebujesz odpowiedniej wiedzy.

Krytyka i zmartwienie to dwie najczęstsze negatywne myśli. Musisz to wiedzieć, inaczej nie będziesz w stanie tego zmienić. Powinieneś umieć nazwać, a potem pozbyć się tego, co Cię zatruwa. Pamiętaj, że Twoje życie idzie w kierunku Twojej najsilniejszej myśli- to niepodważalny fakt. Jeżeli Twoje myśli są negatywne, musisz je świadomie odrzucić, inaczej Twoje życie nigdy nie obierze dobrego kierunku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x