«

»

lis 14

Zmiany wewnątrz Twego serca

Kiedy się martwisz, coś Cię denerwuje lub brak Ci satysfakcji, wykorzystaj swą moc wyboru- pomoże Ci ona zmienić Twoją świadomość z niepokoju umysłu na spokoje serca. Weź głęboki oddech, zamknij oczy i odpręż mięśnie. Wyobraź sobie, że Twój problem unosi się nad Tobą i odpływa, znika jak chmura na horyzoncie. Gdy będziesz brać kolejny głęboki oddech, poczuj, jak energia Twego umysłu stabilizuje się, jak czysta świadomość spływa powoli w sam środek Twego serca. Odpręż się, uwolnij wszystkie swe zmartwienia i skup się na samym rdzeniu swej świadomości.

Gdy będziesz się odprężać, pomyśl o czymś szczególnie szczęśliwym, co przynosi Ci poczucie wdzięczności. Może to być jakieś wyraźne wspomnienie, osoba, którą kochasz, lub piękne miejsce, które odwiedziłeś w przeszłości- postaraj się teraz wyobrazić je sobie. Spróbuj zobaczyć je wraz z najmniejszymi szczegółami, a potem wyobraź sobie siebie w samym środku swego obrazka. Zobacz go z bliska, wypełnij go żywymi kolorami i zanurz się w tej szczęśliwej chwili.

Poczuj radość i uśmiechnij się. Niech ogarnie Cię poczucie odprężenia, radości i spokoju. Jest to stan wdzięczności, ciepłe uczucie pełnej uznania akceptacji. Trzymaj się go. Wiedz, że jego najwspanialszą formą jest pokochanie własnego życia, jeżeli wracasz do swych codziennych zajęć, we wszystkim, co robisz, postaraj się odnaleźć szczęście i spokój.

Radosna wdzięczność jest tak ważną energią, że nie sposób jej przecenić. Przynosi spokój poprzez uwolnienie napięcia i pozwala cieszyć się tym, co już posiadasz- otwiera Twoje serce na jeszcze więcej. Każda chwila tego rezonansu wytwarza niezwykle atrakcyjne wibracje i twórczą świadomość. Razem z szacunkiem do własnej osoby jest to jedna z najpotężniejszych sił, które potrafią zmienić całe życie.

Twoje życie zyska na wartości, kiedy nauczysz się jej doceniać. Gdy tworzysz prawdziwą świadomość jakości swego życia, wnosisz w nie więcej wartości. Kiedy natomiast już teraz wybierasz radość, Twoja energia sprawi, że przyszłość przyniesie Ci jeszcze więcej radosnych momentów.

Permalink do tego artykułu: http://justynaolowniuk.pl/zmiany-wewnatrz-twego-serca

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com