Psychologia

Modlitwa Naukowa kierowana do podświadomości

Wiele jest technik programowania podświadomości w taki sposób, by zapewnić sobie w życiu szczęście, powodzenie i bogactwo, zarówno duchowe, jak i materialne. Pamiętaj, że to, o czym świadomie myślisz tu i teraz, wpływa bezpośrednio na Twoją podświadomość i że to właśnie ona rządzi Twoim życiem. Nie mów zatem:” Będzie mi się wiodło”, ale: ”Wiedzie mi się” i wierz we własne słowa. Wtedy rzeczywiście wszystko Ci się uda.

Podświadomość z pewnością odpowie na Twoje prośby. Odbiera ona wszystko, co jej przekazujesz i o co ją prosisz, pod warunkiem jedynie, iż sformułujesz swoje deklaracje i oczekiwania w odpowiedni sposób. Pamiętaj, ona się nie zastanawia, jej działanie zależy wyłącznie od Twoich myśli i przekonań. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/podstawy-programowania-podswiadomosci/

Aby funkcjonowała skutecznie, musisz się do niej zwrócić za pomocą naukowej modlitwy. Forma ta zawiera świadome sugestie, zapisywane bezpośrednio w podświadomości, po to, by działała dla Twojego dobra. Słowa powinny wybrzmieć w podobnym duchu jak modlitwa kierowana do Boga, a więc niech będą wsparte Twoją głęboką wiarą, miłością i silnym przekonaniem.

Modlitwa naukowa nie jest błaganiem podświadomości o dary. Jest przedłużeniem jej faktów, prawd i realnych odniesień, po to, by skopiowała je w życiu, w rzeczywistości.

Modlitwa naukowa skuteczna jest wówczas, gdy wierzysz w to, co mówisz, ponieważ tylko wtedy podświadomość traktuje Twoje słowa jako rozkazy, które należy wykonać, wpleść w Twoje życie i robi to, nawet jeśli zwracasz się nie do niej, lecz do samego Boga.

Stworzono wiele technik programowania podświadomości, a każda z nich ma wiele wspólnego z modlitwą naukową. Słowami takiej modlitwy karmisz podświadomość, dajesz jej siłę i moc zmieniania życia.

Jedną ze skutecznych  technik jest np. Technika bezpośredniej prośby.

Jeśli w restauracji zamówisz wołowinę, dostaniesz wołowinę. Ale jeśli powiesz kelnerowi, że nie masz ochoty na kurczaka, nie przyniesie nic. Podświadomość funkcjonuje w podobny sposób. Jeśli jej powiesz, że nie chcesz więcej kłopotów, nie zrobi nic, ponieważ nie odebrała żadnej konkretnej prośby, żadnej afirmacji ani sugestii pobudzającej do działania. Możesz dniami i nocami intensywnie myśleć, że nie chcesz więcej kłopotów, a podświadomości w niczym to nie pomoże- tak długo, jak długo będziesz jej opowiadał o kłopotach, a nie szukał rozwiązania.
Gdy mówisz podświadomości, że nie chcesz kłopotów, wychwytuje ona tylko słowo „kłopoty”. Jeśli natomiast poprosisz ją o wskazanie najlepszego wyjścia z jakiejś sytuacji, z pewnością Ci w tym pomoże. W czasie formułowania prośby musisz wierzyć szczerze i głęboko, iż rozwiązanie istnieje już w chwili, gdy przedstawiasz prośbę, a na pewno osiągniesz oczekiwane rezultaty. Nawet jeśli Twoja wiara jest naiwna, to modlitwa włączy proces reakcji podświadomości i w ten sposób doprowadzi do wyrażania Twoich oczekiwań w życiu.

Możesz się modlić na przykład tak:

„Jestem wolny od kłopotów, gdyż podświadomość znajduje najwłaściwsze rozwiązania i do nich mnie prowadzi. Problemy się skończyły, a ja idę przez życie łatwo i z lekkim sercem. Tę prawdę odsłoniła przede mną podświadomość, która napełniła moje życie powodzeniem i szczęściem.”

Powtarzaj tę modlitwę dzień w dzień, jak najczęściej, tak długo, aż w nią uwierzysz bez najmniejszych wątpliwości, szczerze i głęboko. Wtedy skończą się Twoje kłopoty. Jeżeli podsuniesz swojej podświadomości możliwość działania, poprosisz ją o odpowiedź, wierząc, że istnieje wyjście dla Ciebie najodpowiedniejsze-Twój apel z pewnością zostanie wysłuchany. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/magia-tworzenia/

Najlepsza chwila na wyrażenie prośby skierowanej do podświadomości to moment tuż przed zaśnięciem i zaraz po obudzeniu albo w czasie odpoczynku. Wówczas świadomość jest mniej aktywna niż normalnie i odgrywa mniejszą rolę, dlatego to czas idealny na zapisanie nowych projektów w podświadomości. Będzie ona mogła pracować nad nimi dużo swobodniej, bez żadnych przeszkód.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *