podświadomość,  Psychologia

Magia podświadomości

Masz w sobie moc osiągania sukcesów, zaznania szczęścia, powodzenia i bogactwa, spełnienia wszystkich marzeń. W każdym z nas drzemie potężna siła, nieograniczona doskonałość, ujęta w kształt podświadomości. Ta wewnętrzna moc włada każdą chwilą istnienia człowieka. Dzięki niej spełniają się Twoje oczekiwania. Nieważne, jakie masz przekonania ani jaką wyznajesz wiarę- podświadomość potrafi czynić cuda, jej potęga pozwala dowolnie kierować życiem.

Podświadomość zaprowadzi Cię, dokądkolwiek zechcesz. Powodzenie w życiu to nie tylko wymarzona praca i przyjemności, to także ufność we własne możliwości, niezbita wiara w siebie oraz w nieograniczoną moc podświadomości, dzięki której uporasz się ze wszystkimi problemami i doprowadzisz do spełnienia najskrytszych marzeń.

http://justynaolowniuk.pl/psychologia/magia-tworzenia/

Jeśli wierzysz w moc podświadomości i w jej cudowną inteligencję, bez wysiłku osiągniesz wszystko, co zechcesz, gdyż postawi ona na Twojej drodze wszelkie zdarzenia, okazje i okoliczności niezbędne do osiągnięcia celu.

By wykorzystać nieograniczoną moc podświadomości, musisz poznać jej działanie, nauczyć się wpływać na nią tak, by zapewniała Ci powodzenie i wszelką pomyślność. Jesteś istotą wyjątkową i tego właśnie dowodzi Twoja podświadomość. Dzięki niej życie może stać się pasmem wspaniałych przygód, trzeba tylko pozwolić jej działać.

Aby Twoje życie upływało w szczęściu, musisz twórczo spożytkować energię służącą odżywianiu myśli, zyskać pozytywne nastawienie oraz wiarę w siebie. Podświadomością rządzą myśli. Jeśli zakorzenisz w głębi duszy spełnienie pragnień, marzeń i oczekiwań, podświadomość wyrazi je w życiowych konkretach.

Wiele osób marzy o rajskim życiu i sądzi, że może osiągnąć zamierzone cele bez wykorzystania możliwości umysłu. Takie podejście to wielki błąd. Pomyśl tylko: zanim się do czegokolwiek zabierzesz, starasz się dowiedzieć, co dokładnie zrobić, by osiągnąć określony skutek. Chcesz zrozumieć, jak funkcjonuje dane urządzenie, jakie prawa oddziałują na konkretny proces. To samo dotyczy Twojego życia. Jeśli poznasz możliwości swojego umysłu i nauczysz się je wykorzystywać, zyskasz nieograniczony wpływ na własny los, zrealizujesz wszelkie zamierzenia, zrobisz wszystko, by osiągnąć sukces. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/sekrety-funkcjonowania-podswiadomosci/

Już od dziś odmieniaj koleje swojego losu. Jeśli zaczniesz myśleć pozytywnie, na owoce wydane przez podświadomość nie będziesz czekał długo.

Twoje myśli zależą wyłącznie od Ciebie. Nikt nie może ich kształtować wbrew Twojej woli. Niezależnie od tego, co inni mówią albo robią, tylko Ty decydujesz o tym, jaki wpływ ich czyny i słowa wywrą na Twoje myśli i życie. Nie pozwól, by ktoś inny decydował o twoich myślach, uczuciach  i  przekonaniach. Nie dopuść, by ktoś odbierał Ci pewność siebie. Patrz na świat własnymi oczami.

Gdy opanuje Cię nienawiść, złość, wstyd czy gniew- albo inne destrukcyjne uczucie, nie zrzucaj winy na otoczenie. Nikt poza Tobą nie jest odpowiedzialny za Twoje negatywne myśli i wrażenia, ponieważ to TY, i tylko TY, o nich decydujesz. Zawsze masz wybór. Możesz pozostać niewolnikiem sposobu myślenia, który dotąd nie przyniósł Ci nic dobrego, ale możesz też go zmienić i zacząć krok po kroku odmieniać swoje życie.

http://justynaolowniuk.pl/psychologia/podstawy-programowania-podswiadomosci/

Masz prawo do szczęścia, ale musisz wziąć na siebie odpowiedzialność za własny los i nauczyć się nowego sposobu myślenia. Zacznij odmieniać swoje myśli już teraz. Powtarzaj sobie, jak najczęściej i z pełnym przekonaniem, takie zdania:

Moje myśli są twórcze, pozytywne i mają moc czynienia dobra. Sposób myślenia prowadzi mnie do uzyskania zadowolenia wewnętrznego spokoju i szczęścia.

Dzięki takim myślom, pozytywnym, jasnym i pełnym dobrej woli, możesz wykorzystać całą potężną moc podświadomości i zbierać obfite żniwo nieprzebranych skarbów, jakie Ci ona codziennie podsuwa.

Uwierz całym sercem w potężną doskonałość, w nieograniczoną inteligencję własnej podświadomości, otwórz oczy szeroko, zobacz cuda, jakie dzień w dzień zdarzają się w Twoim życiu. W kolejnych wpisach podsunę Ci także „modlitwy” pomocne w zerwaniu z pesymistycznymi myślami oraz destrukcyjnymi zachowaniami poznasz techniki i sposoby zapraszające do Twojego życia miłość, bogactwo i szczęście.

 

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *