podświadomość,  Psychologia

Harmonia z samym sobą

Zrównoważone myśli nie niosą ze sobą zmartwień, są spokojne, skupione na konkretnym zadaniu i płyną samym środkiem strumienia energetycznego. Ten stan umysłu zaczyna się od akceptacji samego siebie, z upływem czasu i pod wpływem perturbacji losu przechodzi w idealne opanowanie. Może to zabrzmieć dziwnie, jednak rodzaj spokoju, który pomaga uzyskać harmonię z Wszechświatem, pochodzi od skupienia na dwóch teoretycznych przeciwstawnych intencjach: odpowiedzialności i jednoczesnemu poddaniu się biegowi wydarzeń.

Wszystkie prawa i wszystkie rozwiązania- zaczynają się w Tobie. Kluczem do uzyskania harmonii z samym sobą jest równowaga w sferze myśli, uczuć i działań, co możliwe jest poprzez swój sposób życia – od teoretycznie błahych myśli po najpoważniejsze decyzje- Twoja energia dostosowuje się w mniejszym lub większym stopniu do reszty Wszechświata.

Prawdziwe poczucie odpowiedzialności to zdawanie sobie sprawy z faktu, że w stu procentach odpowiadamy na jakość naszego życia. Kontrolujesz swoje myśli, emocje i rezultaty, które osiągasz. Może się to wydawać trudnym zdaniem, więc postaraj się postrzegać je bardziej w kategoriach procesu. Nieustannie żyjesz, tworzysz i przyciągasz. Gdy dokonujesz godnych wyborów w sferze swoich myśli i uczynków, częstotliwość Twoich fal wzrasta, a Twoja świadomość zmienia się. Z czasem te lepsze wybory stają się coraz bardziej spontaniczne i owocują jeszcze doskonalszą harmonią z Wszechświatem. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/w-harmonii-z-wszechswiatem/

Jednym z najlepszych sposobów na zajęcie się kwestią własnej harmonii jest pozbycie się samokrytycznych myśli. Harmonijne myśli wibrują miłością- nawet jeśli ich przedmiotem jesteś Ty. Zaakceptowanie siebie samego jest kluczem do wyższej świadomości i intensywniej przyciągającej energii. Nie wahaj się odrzucić samokrytycznych myśli. Harmonijne myśli wibrują miłością- nawet jeśli ich przedmiotem jesteś Ty.

Zaakceptowanie siebie samego jest kluczem do wyższej świadomości i intensywniej przyciągającej energii. Nie wahaj się odrzucić samokrytycznych myśli, nie możesz egzystować jednocześnie w harmonii z samym sobą i nienawiści do samego siebie.

Nie staniesz się częścią boskiego nurtu, jeżeli nie polubisz stworzonej przez niego istoty. Nie będziesz także żyć w harmonii z innymi, dopóki twe myśli będą nakazywały Ci bać się ich lub usiłować przejąć nad nimi kontrolę. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/w-harmonii-z-wszechswiatem/

To konieczne, by dokonać zmian w swojej świadomości i energii. Aby żyć w harmonii ze światem i korzystać z dobrodziejstw magicznego strumienia Wszechświata, musisz najpierw zacząć żyć w zgodzie z samym sobą.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *