Psychologia

Kosmiczne Prawa Sukcesu

Żyjesz w świecie pełnym cudów. Zdarzają się one wszędzie wokół nas, każdy człowiek posiada moc ich przyciągania. Jeżeli masz wrażenie, że Twoja pogoń za marzeniami była jak dotąd daremna, wiedz, że świat energii i mocy sprawi, iż Twoje sny się spełnią.

To, co wydawać się może magią, jest tak naprawdę światem energii, to co wydaje się być tajemnicą, jest rezultatem udowodnionych naukowo praw. Świadomość i energia znajdują się w ciągłym ruchu, wibrują w Tobie i wokół Ciebie w niekończącym się tańcu przyczyny i skutku- ten „magiczny” aspekt ich aktywności nie jest już tajemnicą- to fakt naukowy.

Taka jest natura świata kwantowego- pulsuje on mocą i nieskończonymi możliwościami . Jesteś wibrującą siłą w mechanizmie świata, twórczą świadomością wyznaczającą los swój i całej ludzkości. Jesteś w tej chwili częścią cudownego aktu tworzenia-zarówno siebie, jak i całego świata. Jeżeli przejmiesz kontrolę nad przepływającą wewnątrz Ciebie energii, dostosujesz swe jestestwo do Praw Kosmicznych, źródła szczęścia i sukcesu o niewyobrażalnym potencjale.

Ważnym elementem Twojego kontaktu z kosmicznymi prawami będzie także skupienie. Wchodzi ono w związek z Twoją świadomością i wibracjami, aby wpłynąć na Twój los. Zmiana na poziomie energii i świadomości potrafi zdziałać cuda. U podstaw rozwiązania każdego problemu stoi kosmiczna siła, energia do której mamy nieograniczony dostęp. Ty także możesz ją wykorzystać i urzeczywistnić swe marzenia. Twój dotychczasowy sposób życia mógł sprawić, że jesteś nieszczęśliwą osobą, spoglądasz w przyszłość bez większej nadziei. Masz jednak moc odmienienia swego losu. Twoja podróż w stronę nowej, radosnej przyszłości może rozpocząć się właśnie teraz!

http://justynaolowniuk.pl/psychologia/w-harmonii-z-wszechswiatem/

Większość osób uważa, że to, co spotyka ich w życiu, a dotyczy na przykład życia zawodowego lub rodzinnego, to kwestia przypadku, czegoś, nad czym nie ma się kontroli. Niemniej jednak jest to błędna interpretacja rzeczywistości, która całkowicie pozbawia nas kontroli nad własnym życiem. Prawdą jest, że zarządzamy bagażem naszych doświadczeń przez interakcje z prawami natury.

W świecie materialnym znajduje się wiele związków energetycznych, które mają zastosowanie w życiu. Najważniejszymi naturalnymi czynnikami mającymi wpływ na nasz los są bez wątpienia energia osobowa i mechanika świadomości. Jeżeli zaczniesz stosować je w swoim życiu, wkrótce zaobserwujesz poważne zmiany.

Na pewno obiły Ci się o uszy powiedzenie typu: ”Uda Ci się, jeżeli będziesz mocno wierzył” lub „Skup się na jednej rzeczy”. Chociaż brzmi to prawdziwie, zdania te odnoszą się do idealistycznej i nieco niepraktycznej filozofii. W rzeczywistości za ich ideą kryją się zasady natury, które skłaniają do głębszej analizy.

Fizycy kwantowi odkryli, że wszystko składa się z wibrujących strumieni energii. To co niegdyś uważane było za surową materię, w rzeczywistości składa się z pulsujących energetycznych wibracji, na które wpływ mają ludzka wola i świadomość. Kształtują one los każdej osoby, tak jak i całego gatunku. Uważaj, Twoja przyszłość nabiera kształtu nawet teraz, kiedy to czytasz!

To, co robimy z naszą świadomością i energią, określa nasze przyszłe sukcesy i porażki. Uzmysłowienie sobie tego faktu dodaje sił do tego stopnia, że jesteśmy w stanie zmienić nasze życie-nawet jeżeli wcześniej nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, Kosmiczne Prawa Przyciągania oddziałują na nas w każdej dziedzinie, łącznie z karierą, finansami oraz naszymi związkami. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/prawo-paradoksu-intencji/

W fizyce kwantowej teoria niepewności zakłada, że poruszamy się w nieskończonym oceanie możliwości, które sami sobie stwarzamy. Świat znajduje się w ciągłym ruchu, gdzie nawet mała zmiana energii natychmiastowo powoduje daleko idące zmiany w rzeczywistości. Chociaż mocy Wszechświata nie da się najczęściej ujrzeć, można używać ich na wielką skalę. Możesz nie być w stanie zobaczyć atomu gołym okiem, jednak potrafisz ujrzeć efekty wybuchu bomby atomowej- także Twoje własne niewidzialne wibracje wywierają wpływ na rzeczywistość. Aby jednak móc kontrolować te moc, musisz odkryć nowe granice i wybrać się w podróż w głąb samego siebie. Posiadasz moc, która pozwoli Ci zmienić Twoje życie. W myśl fizyki kwantowej znajdujesz się w samym środku świata o nieograniczonej potędze i potencjale. Nie musisz już pozwalać, by dni Twego życia leniwie prześlizgiwały Ci się między palcami i nie dawały Ci satysfakcji. Kosmiczne Prawa są w stanie zmienić wszystko.

Wedle Praw Kosmicznych tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za swój sukces. Aby urzeczywistnić swoje sny, musisz zastanowić się, jak sprawić, by te siły zaczęły grać na Twoją korzyść. Dostosowanie się do praw może wymagać zmiany sposobu życia lub postrzegania rzeczy. Nie jest to jednak związane z idealizmem, lecz z samymi fundamentami istoty Twych wibracji.

Ludzie bardzo często pragną zmian, ale nie robią nic, by wprowadzić je w życie. Zmiany jawią im się jako przypadkowe zdarzenia w odległej przyszłości, do których można podejść w myśl zasady: Jeżeli dostane podwyżkę albo awans, wszystko będzie OK. Jest to bierne podejście do oczekiwań, które tak naprawdę wymagają aktywności-i nie przyniesie wyników, jakich się spodziewamy. Nie czekaj tylko weź się do pracy!

Zmiana nie jest czymś, co skrywa przyszłość-to czynność wykonywana w chwili obecnej, która ma bezpośredni wpływ na to, co się wkrótce wydarzy. Zmiana sama w sobie nie jest także celem, lecz procesem zbliżającym Cię do Twych pragnień. To, w jaki sposób żyjesz, zależy tylko od Ciebie, jeżeli nie czujesz zadowolenia z chwili obecnej, musisz dokonać nowych wyborów, takich, które przyniosą Ci lepsze jutro. To właśnie objawia się Twoja moc przyciągania sukcesu!

Pamiętaj, że posiadasz wszystko to, czego potrzebujesz, aby spełnić swe sny.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *