podświadomość,  Psychologia

W harmonii z Wszechświatem

Nie istnieją żadne ograniczenia co do tego, gdzie i kiedy Twoja energia wibruje, nie ma także miejsca ani czasu, w którym nie byłaby ona odczuwalna. Wszystko, co mówisz, robisz i myślisz, opuszcza Cię, stanowi odtąd Twoją wizytówkę. Z czasem stanie się jednym z podobnymi falami, a nagromadzone w ten sposób wibracje powrócą do Ciebie. To, co powróci może być dobre lub złe- wszystko zależy od strumienia, w jakim popłynie Twoja energia.

Aby doświadczyć zjednoczenia z Wszechświatem, należy połączyć się z samym jego źródłem – wielką Świadomością, która stworzyła rzeczywistość. Jeżeli naprawdę pragniesz zjednoczyć się z każdą pozytywną wibracją na świecie, oto wszystko, co trzeba zrobić: Nawiązać więź z Boską Świadomością. Znajduje się ona cały czas przy Tobie- jest bliżej, niż myślisz.

To interesujące, jak bardzo ludzie ignorują- lub wręcz odrzucają- tę potężną siłę, podczas gdy są w stanie użyć jej, by spełniać swoje marzenia. Być może boska obecność jest dla nich czymś obcym, budzi złe wspomnienia lub stanowi zbyt abstrakcyjne pojęcie bądź dogmatyczne. Z różnych powodów wiele osób konsekwentnie odrzuca perspektywę użycia tej mocy, co w rezultacie prowadzi do odcięcia się od głównego źródła wszelkich rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy zechcesz nazwać tę potężną twórczą świadomość Bogiem, Źródłem Miłości, Siłą Twórczą, czy po prostu Wszechświatem- to zależy tylko od Ciebie. Tym, co ma znaczenie, jest fakt, że niewątpliwie posiadasz z tą siłą kontakt. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/prawo-paradoksu-intencji/

Twoja dusza i serce są święte- są spełnieniem boskiej intencji. Przez cały czas wibruje w Tobie oraz wokół Ciebie Wyższa Inteligencja. Im precyzyjniej zgrasz swą energię z tym niezwykłym strumieniem, tym śmielej popłyniesz jego nurtem. Im bardziej poznasz tę część swojej świadomości- zarówno na poziomie świadomości, jak i energii- tym więcej spokoju i skupienia wniesiesz we wszystko, co będziesz robić. Kiedy żyjesz z Wszechświatem w harmonii, widzisz wyraźnie, działasz twórczo, a Twoje zamiary są dobre i czyste.http://justynaolowniuk.pl/psychologia/harmonia-z-samym-soba/

Poznaj drzemiącą wewnątrz siebie moc – powtarzaj: Jestem jednością ze Źródłem Miłości. Z każdą chwilą czuję boską obecność przy sobie, wiem, że jest ona we mnie i innych. To wszechmocne i pełne miłości źródło błogosławi mnie każdego dnia, jestem za to wdzięczny.


„Utrzymuj myśli i uczucia w harmonii ze swymi czynami. Najefektywniejszą drogą do osiągnięcia celu jest pozbycie się wszelkich konfliktów lub duonansów pomiędzy tym, co myślisz i czujesz, a tym, jak obecnie żyjesz” – Dr Wayne W. Dyer

Twierdzenie Bella o nielokalności, jedna z teorii mających zastosowanie w fizyce kwantowej, opisuje fenomen wzajemnego oddziaływania dwóch cząsteczek znajdujących się od siebie w dużej odległości. Dotyczy to także ludzi- żyjemy we Wszechświecie, którego wszystkie elementy są ze sobą połączone. Energia wibruje nieustannie wewnątrz nas i wokół nas, łączy nas ze sobą wiecznym strumieniem energii kosmicznej oraz określonymi sytuacjami. Kiedy stajemy się z Wszechświatem jednym, dołączamy do odwiecznego strumienia błogości i obfitości, który opływa całą Ziemię. Gdy jednak nie utrzymujemy tej harmonii, na własne życzenie opuszczamy ten boski strumień, zastygamy w bezruchu energetycznym, obserwując, jak te obfitujące w bogactwo wody omijają nas.

W ten oto sposób nasza energia, zdolna do zgrania się z wielkim prądem Wszechświata, stanowi klucz do magii jedności idealnej, otwierającej nas na ocean nowych możliwości. Razem z nią nadchodzi zaś szereg niespodziewanych sytuacji, dzięki którym osiągamy to, na czym najbardziej nam zależało. Wszystko znajduje się wówczas na swoim miejscu i zdarza we właściwym czasie: na naszej drodze pojawiają się pomocne nam osoby, odpowiedzi nadchodzą, gdy ich potrzebujemy, zupełnie niespodziewanie napływa inspiracja. Harmonia to zetknięcie się dwóch nurtów, gdzie w  niemal mistyczny sposób spotyka się intencja z rezultatem. Nie jest to jednak magia i nie jest to przypadek. W harmonii chodzi o zgranie się dopasowanie się energii, świadomości, a nawet intencji.http://justynaolowniuk.pl/psychologia/magia-tworzenia/

Prawo Harmonii mówi, że jeżeli będziemy świadomie dążyć do równowagi i wspólnego nurtu z Wszechświatem, otworzymy się dzięki naszym intencjom i energii na wszystko, w co obfituje, wiedzę, siłę i moc błogosławieństw. Aby osiągnąć ten szczególny stan, nasza energia powinna współgrać ze wszystkimi źródłami wibracji wewnątrz i wokół nas. Postaraj się zgrać swoją energię ze sobą, innymi i nurtem kosmosu.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *