Psychologia

W harmonii z innymi

Rezonans harmonii zaczyna się od Ciebie, wibruje następnie na zewnątrz i łączy się z każdym żyjącym stworzeniem. Stan harmonii z innymi tworzy piękną symfonię wibracji, Ty zaś znajdujesz się w samym środku tej muzyki- dzięki temu jesteś w stanie wygrywać wspaniałą melodię we wszystkich aspektach swojego życia. Aby jednak zasiąść pośrodku orkiestry -nie zaś na widowni- musisz zgrać swoją energię z innymi.

Aby osiągnąć prawdziwą harmonię, musisz zaakceptować w ten sam sposób siebie i innych, nie szukać ich aprobaty, ale także nie odmawiać im swojej. Jest to niezbędne, by odsunąć od siebie niszczące energie konfliktowe. Nie uzyskasz pomocy Wszechświata, jeżeli działasz przeciwko niemu- Twoim głównym celem musi być poszukiwanie jedności w ludziach i wyrażanie wdzięczności za to wspaniałe zjawisko. Nie jest to bynajmniej idealistyczne podejście do świata, lecz warunek konieczny do stworzenia energii, która pozwoli Ci osiągnąć cel.http://justynaolowniuk.pl/psychologia/w-harmonii-z-innymi/

To, w jaki sposób postrzegasz innych, funkcjonuje w zależności od tego, co myślisz o sobie. Jest to bazowa część Twojej rzeczywistości i świadomości. Jeżeli uważasz, że świat to miejsce nieustannych potyczek na gruncie zawodowym i prywatnym, Twoje podejście do zadań, których się podejmujesz, jest najprawdopodobniej oparte na strachu i niepewności. Dopóki będziesz postrzegać  innych jako potencjalne zagrożenie, w Twoim życiu obecne będą strach, rozpacz i niecierpliwość.

Kiedy jednak zrozumiesz, że to Ty jesteś źródłem wszystkich rozwiązań, nikt nie będzie już stanowił dla Ciebie zagrożenia. Życie na wyższych poziomach energii i akceptacji przyciąga osoby, które będą Cię wspierały, a nie zagrażały Tobie. Kiedy bowiem nie chcesz zaakceptować innych ludzi, oddajesz im część swej siły. Twoja energia informuje wtedy: „Potrafisz mnie zirytować lub zmartwić, masz nade mną władzę”.

Kiedy akceptujesz innych, odzyskujesz swoją siłę. Przejmujesz kontrolę nad swymi emocjami i energią, tworzysz inną, spokojniejszą rzeczywistość, która łączy się z nurtem Wszechświata. To, że chcesz akceptować innych, oznacza, że pragniesz z nimi współpracować, by wprowadzić harmonię do życia swego, oraz całego świata- zatem im więcej akceptacji uzyskasz, tym większy wpływ będzie to miało na Twoją warstwę energetyczną. Brak akceptacji innych nie tylko zmniejsza  Twą siłę, ale także przyciąga osoby oraz sytuacje, które przysporzą Ci jeszcze więcej frustracji i niepokoju. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/priorytety-spokojnego-umyslu/

Nienawiść kłuje swą ostrą jak kolec energią, która rani innych- i wcale się na tym nie kończy. Te kolce negatywnej energii gromadzą wokół siebie nawet więcej kosmicznej aury, a w kulminacyjnym momencie oddają Ci o wiele więcej wrogości niż początkowo wysłany ładunek. Nawet jeśli robisz to dla swojego dobra, postaraj się nie wydawać osądów i odsunąć od siebie strach, a skupić się na miłości i akceptacji.

Prawdziwą harmonię osiągamy, gdy w aktywny sposób postrzegamy innych ludzi- innymi słowy, kiedy staramy się wczuć w ich sytuację. Im więcej osób pragnie funkcjonować, wykorzystując idee wspólnego człowieczeństwa i powiązanych świadomości, tym bardziej ich empatia poszerza nurt harmonii. Prowadzi to ostatecznie do pełnego radości, głębokiego zjednoczenia, harmonii zrozumienia, która udoskonala wibracje Twoje oraz tych, którzy razem z Tobą uczestniczą w tym procesie.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *