Psychologia

Twoja Wyższa Świadomość

Świat duchowy dodaje nam fantastycznej energii o najszczytniejszych intencjach i pomaga osiągać nasze cele-jego najbliższym pomocnikiem, który zareaguje najszybciej w razie potrzeby, jesteś-Ty! Ta tożsamość to Twoja dusza lub wyższa świadomość (słowo „wyższa” w tym kontekście nie oznacza, że dryfuje ona gdzieś ponad Twoją głową lub jest czymś lepszym niż cała reszta Ciebie, nosi ona taką nazwę, ponieważ emituje wibracje o wyższej częstotliwości niż Twoja warstwa fizyczna).

Gdy idziesz przez życie, nawiązujesz więź z boską obecnością i ogromem obfitości, jaki może ona wnieść w Twoją duszę-w ten sposób otrzymujesz również dostęp do informacji, mocy i środków, których potrzebujesz.


Twoje duchowe „ja” wie, że jego esencja i sama istota bytu jest nieograniczona i wieczna, że jego egzystencja nie kończy się wraz z fizycznym życiem, które jest jedynie ulotnym szeptem myśli w długiej i wspaniałej podróży istnienia. Uświadomienie sobie tej prawdy wnosi w codzienne życie przenikające poczucie spokoju i bezpieczeństwa, unoszące Twą percepcję ponad ograniczenia czasu i szans do wykorzystania. Twój własny duch otwiera Cię na nieskończoną i nieograniczoną rzeczywistość, obecną nawet tu i teraz…

„Źródło nie ma ograniczeń. Nie posiada granic, wiecznie rośnie, zapewniając absolutną obfitość…Odrzucenie wątpliwości to wybór, który połączy Cię na nowo w twą pierwotną świadomością”-Dr Wayne W. Dyer


Bez świadomości wieczności czas jest Twoim wrogiem. Możesz czuć rozpacz, niepokój, pragnienie kontroli-wszystko to dyktowane strachem. Energia taka sprawia, że wszystko, do czego dążysz, naznaczone jest niecierpliwością, która oddala Cię od upragnionego szczęścia. Uświadomienie sobie tej nieograniczonej przestrzeni czasowej całkowicie zmieni Twój stosunek do strachu i zaowocuje szerszym i spokojniejszym podejściem do świata- łącznie z Twoimi osiągnięciami.


Twoja wyższa świadomość tak naprawdę wie więcej od Ciebie na temat Twoich potrzeb. Dysponuje rozwiązaniami na wszystkie trapiące Cię problemy i posiada dostęp do wszelkich pożądanych przez Ciebie informacji. Jeżeli nękają Cię wątpliwości, poproś, by przyniosła Ci ufność i spokój, wypływający z uwolnienia się od zmartwień. Jeśli nie wiesz, jakiego wyboru w życiu dokonać, poproś swą wyższą świadomość o mądrość w jego dokonaniu- i odwagę, by wszystko doprowadzić szczęśliwie do końca.
Wibracje te otwierają drogę wszystkim przymiotom charakteru, Twoje duchowe „ja” jest bowiem domem pewności siebie, mądrości, odwagi, determinacji, miłości oraz nadziei. Nawet jeżeli masz wrażenie, że nigdy wcześniej nie były one obecne w Twoim życiu, wiedz, że Twoja nieśmiertelna dusza ich doświadczyła, pomoże Ci ich doznać, kiedy tylko będziesz ich potrzebować-w każdej sytuacji i w każdej chwili.
http://justynaolowniuk.pl/psychologia/harmonia-z-samym-soba/

Pozwól swojej wyższej świadomości działać

Jednym ze sposobów na skorzystanie z tej niezwykłej mocy jest wsłuchanie się w wewnętrzny głos własnej intuicji. Uda Ci się to, jeśli wyciszysz swój umysł i zaczniesz rozpoznawać i korzystać  ze wskazówek, które otrzymujesz. Naucz się częściej słuchać swej intuicji, zacznij rozpoznawać różnicę pomiędzy głosami jej i strachu. Czasami mogą one brzmieć podobnie-musisz wtedy bardzo uważnie wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i serce, a rozpoznasz ten właściwy. 

Aby umocnić więź swej intuicji z kosmicznym przepływem, wycisz się i odłóż na bok wszystkie problemy. Naucz się odprężać i uwalniać od pośpiechu oraz tego, co może Cię martwić. Ich wibracje ograniczają Twoją duchową więź z Wszechświatem. Regularne medytacje i spokojne myśli przybliżają Cię do pulsującego spokojem nurtu kosmicznej miłości, troski i wiedzy.

Jeżeli tylko czujesz taką potrzebę, skup się na danym problemie i poproś swoje wyższe „ja” o pomoc. Gdy będziesz kładł się do snu ogarniaj swą duszą cały świat, aby mogła w nim znaleźć rozwiązanie, którego szukasz. Niezależnie od tego, czy chcesz przekonać kogoś do swoich pomysłów, czy pragniesz uzyskać konkretną wiedzę, potrzebną do zrealizowania Twych celów, Twoje wyższe „ja” ma większą moc, niż Ci się może wydawać.

Gdy będziesz kłaść się do snu, wyślij je w swym imieniu w głąb Wszechświata. Zawsze trzymaj przy łóżku notes, aby móc zapisać to, co pojawi się w Twoich snach, więc spisuj je i pamiętaj, by nie zamykać się na mieszkającą w Tobie prawdę. 

http://justynaolowniuk.pl/psychologia/w-harmonii-z-wszechswiatem/

Towarzysząca Ci w każdej chwili energia duchowa jest częścią zarówno Twej obecnej chwili, a Twoja dusza nie stanie się potężniejsza, wspanialsza lub mądrzejsza po opuszczeniu ciała- będzie po prostu mniej zajęta materialnym aspektem istnienia. Właśnie teraz sama esencja  Twojego bytu jest w pełni nowości wykorzystanie mądrości Wszechświata i połączenie się z jego energią. Poproś więc swoje wyższe „ja” o pomoc i nie przestawaj na tym. Nie bój się prosić o pomoc całego świata- zaskoczy Cię , co może Ci ofiarować!

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *