podświadomość,  Psychologia

Bogactwo w Twoim wnętrzu

Masz w swoim zasięgu nieskończone bogactwo. Aby je zdobyć, musisz tylko wejrzeć w swoje wnętrze, a ujrzysz skarbnicę niewyczerpanych zasobów. Jest to wewnętrzna żyła złota, z której możesz czerpać wszystko, co jest Ci potrzebne, by żyć wspaniale, radośnie i dostatnio. Wielu ludzi zamknęło się na własny potencjał, ponieważ nie wie o istnieniu tej skarbnicy Nieskończonej Inteligencji i bezgranicznej miłości, która kryje się w ich wnętrzu. A przecież możemy z niej czerpać bez ograniczeń. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/czy-kazdy-z-nas-ma-intuicje/

Namagnesowany kawałek żelaza jest w stanie unieść ciężar dwunastokrotnie przekraczający jego wagę. Jeśli jednak ten sam kawałek żelaza zostanie rozmagnesowany, nie poruszy nawet opiłka.

Podobnie bywa z ludźmi. „Namagnesowani” mają wielką wiarę i niezachwianą pewność siebie. Wiedzą, że przyszli na świat po to, by odnosić sukcesy i zwyciężać.

Inni a jest ich tak wielu-są „rozmagnesowani”. Dręczą ich obawy i wątpliwości. Gdy nadarza się jakaś obiecująca sposobność, mówią: ”A jeśli mi się nie uda? Mogę na tym stracić. Wystawię się na pośmiewisko”. Ludzie tego pokroju nie zajdą w życiu daleko. Strach przed pójściem naprzód sprawia, że stoją w miejscu.

Jeżeli odkryjesz i zaczniesz wykorzystywać największą tajemnicę wszech czasów, możesz stać się osobą „namagnesowaną”. Największą tajemnicą wszech czasów stanowi fenomenalna, działająca cuda moc ukryta w podświadomości. A to ostatnie miejsce, w którym ludzie jej poszukują, dlatego tak niewielu ją odkryło.

Gdy się nauczysz wyzwalać ukrytą moc podświadomości, w Twoim życiu pojawią się siła, bogactwo, zdrowie, szczęście i radość. Mocy tej nie musisz pozyskiwać, gdyż już ją masz. Będziesz się jednak musiał nauczyć, jak ją wykorzystywać. Aby stosować ją we wszelkich dziedzinach życia, musisz ją najpierw zrozumieć. http://justynaolowniuk.pl/psychologia/magia-tworzenia/

Niezbędną wiedzę i zrozumienie zdobędziesz, postępując zgodnie z prostymi technikami opisanymi w tym blogu. Ujrzysz świat w nowym świetle, poczujesz siłę, która pozwoli Ci zrealizować wszelkie nadzieje i spełnić wszelkie marzenia. Postanów już teraz, że uczynisz swoje życie wspanialszym, doskonalszym, bogatszym i szlachetniejszym, niż było dotychczas.

Głębia podświadomości kryje pokłady Nieskończonej Mądrości, Nieskończonej Mocy oraz niewyczerpane zapasy wszystkiego, co jest Ci niezbędne. Czekają one, abyś je wywołała jak fotografie, dzięki czemu będą się mogły przejawić w życiu. Gdy sobie uświadomisz istnienie tego potencjału, wkrótce objawi się on w świecie zewnętrznym.

Jeśli  będziesz otwarty, chłonny i wolny od uprzedzeń, ukryta w podświadomości Nieskończona Inteligencja zawsze i wszędzie ujawni Ci wszystko, co musisz wiedzieć. Podświadomość jest źródłem nowych pomysłów i idei, dzięki którym możesz stać się odkrywcą i wynalazcą lub artystą tworzącym nowatorskie dzieła sztuki. Nieskończona Inteligencja podświadomości da Ci dostęp do nowych, cudownych dziedzin wiedzy. Pozwól, by Ci objawiła i powiodła Cię na właściwe miejsce.

Dzięki mocy podświadomości możesz przyciągnąć ku sobie idealnego towarzysza życia, a także odpowiedniego wspólnika w interesach. Idąc za jej głosem, zdobędziesz pieniądze i uzyskasz niezależność finansową, która zapewni Ci byt i pozwoli na realizację marzeń.

Podświadomość ma cudowną moc uzdrawiającą, która potrafi uleczyć targaną konfliktami duszę oraz złamane serce. Ma siłę, która potrafi oswobodzić umysł i uwolnić Cię od wszelkich więzów materialnych i fizycznych.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *