podświadomość,  Psychologia

Moc wyzwolenia

Wyzwolenie jest Twoją pierwszą mocą, ponieważ to również pierwszy krok niezbędny do dokonania zmiany. Tworzenie pięknego przeznaczenia jest jak projektowanie ogrodu: nie ma sensu siać pięknych kwiatów, kiedy ogród pełen jest chwastów. Musisz pozbyć się pasożytów, ponieważ zdominują i zniszczą, co zasiejesz. Ta sama zasada odnosi się do ziaren Twojego sukcesu: Aby stworzyć twórczą świadomość i energię magnetyczną, która pomoże Ci osiągnąć Twój cel, musisz najpierw odszukać i pozbyć się niezdrowych pozostałości z przeszłości. To niezbędne, by zmienić swą energię i nastawić świadomość na nowe tory. Jeżeli pragniesz osiągnąć prawdziwy sukces, bardzo prawdopodobne, że niektóre „stare” cechy Twojej osobowości nie będą Ci już więcej służyły.

„Postęp nie dokonuje się bez zmian, A Ci którzy nie potrafią zmienić siebie, nigdy nie zmienią niczego wokół siebie”- George Bernard Shaw

Istniej kilka poziomów wyzwolenia. Pierwszym z nich, co chyba oczywiste, jest wyzwolenie fizyczne. W następnych  wpisach dowiesz się również o psychicznych, emocjonalnych i behawioralnych poziomach wyzwolenia, a także o tym jak wydostać się z niewoli przywiązania do czegoś lub kogoś.

http://justynaolowniuk.pl/psychologia/harmonia-z-samym-soba/

Regularne ćwiczenia fizyczne i każdy rodzaj ruchu pomagają wyzbyć się starej energii i tworzyć nowe, lżejsze atrakcyjniejsze wibracje. Wypływające z tego korzyści są wielorakie. Po pierwsze, ćwiczenia uwalniają od traumy emocjonalnej i smutnych wspomnień, które mogą być uwięzione w komórkach Twojego ciała. Fizyczna aktywność i głębokie oddychanie pomogą Ci zmienić tę energię i oczyścić z niej Twój rezonans.

Dodatkowo regularne ćwiczenia pomagają pozbyć się napięcia towarzysząca nam każdego dnia. Stres to bardzo niezdrowa i odpychająca energia, która z czasem przyciągnie do Ciebie jeszcze więcej stresogennych sytuacji i spiętych osób. Najbardziej atrakcyjnymi wibracjami są wibracje dobra, spokoju i pewności siebie.

Aby odprężyć swe ciało, oddychaj głęboko i regularnie ćwicz. Pomogą Ci także ćwiczenia rozciągające i masaż, niemniej pamiętaj także, by odprężyć swój umysł i wyciszyć emocje. Proces wyzwolenia emocjonalnego rozpoczyna się od uwolnienia wszystkich starych, negatywnych myśli. Wywiera on ogromny wpływ na Twoje fizyczne i emocjonalne wibracje, ponieważ każdy aspekt Twojej istoty jest ściśle powiązany z pozostałymi.

Jestem osobą ambitną, otwartą na ludzi i ciekawą świata. Interesuje się psychologią, technikami pracy z podświadomością i marketingiem internetowym. Wytrwale dążę do celów. W wolnym czasie czytam książki i zdobywam wiedzę o marketingu internetowym i rozwoju osobistym . A moją pasją jest kształcenie i inspirowanie ludzi, tak żeby zaczęli kierować swoim życiem z pozycji , które cechuje odwaga, zdecydowanie i radość, a nie lęk, potrzeby i poczucia obowiązku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *